Jump to content
Konkurs Seedstockers.com - Wygraj nasiona ! Read more... ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

r011

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. UPDATE Dzień 2 Wczoraj (tj. 17.03) 3 roślinki wyszły z ziemi, natomiast zastanawiam się co się dzieje z 4 (ThinkDifferent). Nie widać aby nic wychodziło, a nie chce jeszcze grzebać w ziemi. Nasionko jest w doniczce od 14.03 ok. 20.00. Poczekam do tygodnia od momentu zasadzenia nasionka i mam nadzieje, że wyjdzie.
 2. r011

  1 uprawa

 3. A czy Plagron Alga Grow może być ? zastanawiałem się czy nie dać go przy pierwszym podlaniu (tak jak sugeruje producent, od 1-ego tygodnia), ale gdzie nie czytam to wiele osób twierdzi żeby do 14 dnia nie dawać żadnych nawozów
 4. Zapamiętam na przyszłość, gdzieś przeczytałem i niepotrzebnie się sugerowałem.
 5. Chciałem żeby zostało mi miejsca na dosypanie ziemi kiedy łodyga podrośnie, ale chyba rzeczywiście troche przesadziłem 😄
 6. Mogę tak zrobić tylko martwię się, czy ze względu na dość niską moc lampy roślinki nie bedą miały wystarczająco światła. Dlatego chciałem dłuższy fotoperiod.
 7. Nareszcie jedna wyszła z ziemi - Cindarella Jack jako pierwsza Odrazu odpaliłem lampę i będę chciał zostawić fotoperiod 20/4. Czy teraz mam ustawić fotoperiod 20/4 czy dopiero jak wyjdą wszystkie z ziemi a do tego momentu 24/0? Tutaj jest AutoUltimate: Widzę, że łodyga jest zawinięta w ziemi w kształcie odwróconego U. Czy mam ją ruszać samemu (myślę, że po odgięciu byłaby odrazu na powierzchni) czy poczekać aż sama się odegnie?
 8. Dzięki. Tak, posiadam. Aktualna temperatura to 23.6C, 56% wilgotności, ale włączyłem nawilżacz żeby jeszcze trochę zwiększyć. No właśnie w sklepie z nasionami Pani mi te poleciła, jako w miarę mocne i dość łatwe w uprawie także nie mogę się doczekać 🙂
 9. Myśle, że dam sobie radę, także wrzuć jak możesz 😀 Zakupiłem matę grzewczą (mam 23,5C), ale najwcześniej będzie dopiero jutro. I mam pytanie, gdzie powinienem ją położyć? Bezpośrednio pod doniczkami, czy na zewnątrz, pod growboxem?
 10. Właśnie przesadziłem nasiona. Pozostaje czekać, kiedy wyjdą nad ziemię. Jaką wilgotność powinienem utrzymywać teraz? Dzięki za rady
 11. Kurcze, mam trochę ograniczony budżet. W sklepie powiedzieli mi, że powinna wystarczyć na cały okres. Nasionka już 12h w wodzie i 14h w wacikach, ale nic nie widać. Coś mam robić, czy czekać na spokojnie?
 12. Ok, w takim razie włączę dopiero jak wyjdą z ziemi na 20/4. Chciałem jeszcze zapytać, jak dużo i w jakiej częstotliwości muszę je podlewać?
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+