Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 180W / HPS 400W | Bruce Banner SCROG


Recommended Posts

Zobaczę, jak nie spróbuję to nie będę wiedziała. Mnie ta impreza kosztuje £4 a jest spora szansa. Sporo czytałam na ten temat plus to co jeszcze pamiętam że szkoły, to moje najlepiej wydane £4 w tym roku. 

Zastanawiam się tylko nad wydajnością drożdży. 

Jeszcze jedna ciekawostka, zapotrzebowanie marihuany na CO2 to pomiędzy 1200 a 1600 ppm.

https://www.maximumyield.com/mastering-co2-ideal-co2-levels-for-growing-marijuana/2/4073

http://www.canna-uk.com/carbon_dioxide_applications_indoor_growing

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Triskele do produkcji CO2 do butli z zacierem na materiałach instruktażowych podłączają jeszcze butelkę z wodą do filtracji. CO2 podają od góry bo jest cięższe od powietrza i opada na rośliny.

Wydajność metody z drożdżami skuteczna pewnie pod mniejsze body. Zawsze można też zastosować większy gąsior (bądź więcej sztuk), postawić na zewnątrz a podawać wężykiem do środka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiem, że CO2 jest cięższe od powietrza, dlatego mam wentylator mieszający co wymusza obieg powietrza pomiędzy roślinami który jest ustawiony pod donicami. Dzięki temu wdmuchuje spadający CO2 do góry. Butle mam 5l, widziałam w jakich fotoralacjach ludzie używali zwykle 1,5 oo napojach gazowanych.

 

Jutro Bruce Banner zaczyna 3 tydzień kwitnienia.

 

20190324_093836.jpg

20190324_093844.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, bortek napisał:

Dlugie flo ale palki ladne

Mają geny Super Silver Haze wg producenta Haze kwitnie 11 tygodni, cookies mial kwitnąć10 tygodni.

Naprawdę mogę polecić ten strain. Cały cykl dziewczęta rosły zdrowo, miały apetyt, nie wskazywały niedoborów.

Po raz pierwszy mieliśmy nasiona od Kannabia Seeds, wszystkie ziarenka wzeszły, rośliny były identyczne ( jedna się wyciągnęła, ale to nie była wina genów tylko nasze niedopatrzenie ) 

https://en.seedfinder.eu/strain-info/Cookies_Haze/Kannabia_Seeds/

Po paleniu jeszcze niedojrzalych topów, faza najpierw jest euforyczna, ma się naprawdę dobry humor, chce się rozmawiać. Potem relaks, drzemka.

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Postanowiliśmy wypróbować kontrowersyjną metodę treningu roślin, defoliation i pruning.

Metoda ta polega na dosyć intensywnym wycinania liści i odrostów. Wycinkę przeprowadza się trzy razy w ciągu życia rośliny. Ostatni raz w trzecim tygodniu kwitnienia ?

Poniższe filmiki przedstawiają tortury jakim poddaliśmy nasze panny.

7.03.19 panny przed pierwszym pruningiem :

14.03 pierwszy pruning :

20.03 panny wyszły z szoku :

22.03 panny zostały ogolone po raz drugi.

20190325_105657.thumb.jpg.2cd0f335acf1d4a9ce073b7b5b1b5013.jpg20190325_105649.thumb.jpg.5bc185e625f0b832095a04c24e36bd66.jpg

26.03 rośliny wyszły z szoku ( dzisiaj są w 16 dniu kwitnienia, czyli od pojawienia się preflowerów ) :

Pruning stosuje się aby zwiększyć dostęp światła do niższych partii rośliny, także aby polepszyć cyrkulację powietrza w boxie, również pruning można zaliczyć do kategorii HLS a co za tym idzie pobudza roślinę to intensywniejszego zaopatrywania górnych partii w pokarm i pobudza produkcję trichomów.

20190325_105701.jpg

Edytowane przez Triskele
  • Like 2
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+