Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | 3 x Bangi Haze , 3 x New York special HPS 250w 80cm x 77cm


PolskiHERO

Recommended Posts

 

Nasiona:  Bangi Haze , New York Special
Oświetlenie: HPS 250w
Fotoperiod:18/6 12/12
Box: 80 x 77
Podłoże: zwykła ziemia z dodatkiem obornika bydlęcego i styropianu
Donice: jakie wpadną w rączki :D
Nawozy:  chwilowo brak , lecz po 15 Biobizz
Wentylacja: wentylator 230m3/h
Dodatkowe info: 
Siemaneczko dziś przyszła paczuszka od pestkomani z dutch passion i do wody trafily 3 pesteczki Bangi Haze i 3 New York Special :D będę chciał lecieć teraz na poważnie i mam nadzieje że będziecie zaglądać i doradzać :D
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bangi Haze to od Ace Seeds prawda ?  A to przypadek... bo dzisiaj cały dzień się jaram tym breederem i już wybrałem od niego coś na następną uprawę.  Ich wybór dzikich sativ z Tajlandii itp jest zajebisty. I zobacz na ten profesjonalizm, jako jedyni na swojej stronie dają pełen wykres kannabinoidów i terpentyn. Sorka ze tak Ci zaśmiecę temat ale to interesujące. 


This new Bangi Haze feminized version available since 2018 has been produced by joining our 2 best Bangi Haze parental plants: Bangi Haze E25 (our Bangi Haze mother with higher THC content) and Bangi Haze F29 (our Bangi Haze mother with higher amounts of terpenes), and it's without any doubt the best feminized version that we have produced of this strain to date."

BHE25cannabinoides.jpg

BHE25terpenos.jpg

BHF29cannabinoides.jpg

BHF29terpenos.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, bortek napisał:

tylko ze te New York Special to chyba od WOS jest czy jak?

właśnie tez nie wiem o co chodzi z dutch passion, przecież oni nie mają takich odmian. teoretycznie powinno byc ace seeds, i jak piszesz world of seeds. 

Edytowane przez Dr Greenthumb
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Dr Greenthumb napisał:

Bangi Haze to od Ace Seeds prawda ?  A to przypadek... bo dzisiaj cały dzień się jaram tym breederem i już wybrałem od niego coś na następną uprawę.  Ich wybór dzikich sativ z Tajlandii itp jest zajebisty. I zobacz na ten profesjonalizm, jako jedyni na swojej stronie dają pełen wykres kannabinoidów i terpentyn. Sorka ze tak Ci zaśmiecę temat ale to interesujące. 


This new Bangi Haze feminized version available since 2018 has been produced by joining our 2 best Bangi Haze parental plants: Bangi Haze E25 (our Bangi Haze mother with higher THC content) and Bangi Haze F29 (our Bangi Haze mother with higher amounts of terpenes), and it's without any doubt the best feminized version that we have produced of this strain to date."

BHE25cannabinoides.jpg

BHE25terpenos.jpg

BHF29cannabinoides.jpg

BHF29terpenos.jpg

Tak od ace seeds. A New York Special od World of seeds

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kiedys tez sie nimi podjarale ze takie czyste satiwy, ale na zagranicznych forach trafiaja sie glosy, ze nie wszystkie odmiany aceseeds sa na takich genach jak podaja na swojej stronie hehe, prawda to czy nie to nie wiem ale goscie twierdzacy ze Bangi haze to nie nepalese x congo tylko "Bangi Haze = NL x Congo x Mexi x Affy x White Widow" wygladaja na doswiadczonych, mi w kazdym razie entuzjazm aceseeds opadl po takich tematach:: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=350989&page=6

 ale zycze powodzenia i bede zagladal, elo!

 

 

Edytowane przez Minimaxi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Minimaxi napisał:

kiedys tez sie nimi podjarale ze takie czyste satiwy, ale na zagranicznych forach trafiaja sie glosy, ze nie wszystkie odmiany aceseeds sa na takich genach jak podaja na swojej stronie hehe, prawda to czy nie to nie wiem ale goscie twierdzacy ze Bangi haze to nie nepalese x congo tylko "Bangi Haze = NL x Congo x Mexi x Affy x White Widow" wygladaja na doswiadczonych, mi w kazdym razie entuzjazm aceseeds opadl po takich tematach:: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=350989&page=6

 ale zycze powodzenia i bede zagladal, elo!

 

 

na każdego breedera znajdziesz jakąś krytykę w sieci. dzisiaj czytałem dobre opinie o np. golden tiger  właśnie na icmag, że najlepsza sativa.  ich oferta jest wyjątkowa i trzeba wyrobić sobie swoją opinię. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+