Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 300W | White Widow Auto. Royal Jack Auto. Critical Auto. Cheese Auto. Wszystkie od Royal Queen Seeds


Ralf

Recommended Posts

Z tym ze lst nie do końca polega na kladzeniu "najwyzszego czubka" na ziemi a na odslonieciu jak największej ilości odrostow by te dostawały jak najwięcej światła no i trochę na "wyrownaniu" wysokości. A czy Ty ten "czubek" polozusz na ziemie czy do ściany jakoś przymocujesz czy jak do doniczki czy gdziekolwiek indziej to kwestia gustu i czasami miejsca w box-ie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 10.01.2019 o 08:18, rooky napisał:

fryzjer to odslanianie pięter, a ja mowie zebys glownego szczyta palcami albo nozyczkami uciął, teraz przeczytalem ze masz automaty to jednak zostaw tak jak jest niech sobie rosna swobodnie, tylko nie podlewaj tych malych tak duzo i bedzie wszystko dobrze pozdro 

Daruj sobie takich rad pouczasz a sam  jesteś jeszcze zielony:Facepalm:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pisz jak możesz, prócz tego w jakim dniu podlałeś i ile, dzień życia krzaków. Z lst każdy robi jak uważa, ja podpowiem Ci jak ja robię i jak narazie " najmniej" z auto ściągnąłem 62g z lst. Ogólnie pomidorka daje w róg doniczki i jak ma 5/6 pięter naginam w przeciwległy róg na połowę możliwości napięcia i przed następnym podlaniem do końca naginam. Odnogi, które zaczynają przewyzszać główny szczyt doginam na równi z nim po bokach doniczki. Oczywiście przy tym wszystkim staram się chować największe liście pod odrosty żeby nie zaslanialy światła. Pozdro i z fartem :trawka:

Edytowane przez VenO_oM
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+