Skocz do zawartości
thc-thc

grower

2x32W Auto AK Female Seeds - PC Growbox


Recommended Posts

Nasiona: Auto AK Female Seeds
Oświetlenie: 2x Philips Tornado 32W
Fotoperiod: Sadzonka - 24 h, Wege 20/4, Kwitnienie 18/6
Box: PC Box
Podłoże: Plagron Grow Mix
Donice: Donica docelowa 10l - podłużna
Nawozy: Plagron Alga Bloom na kwitnienie
Wentylacja: 2x wentylator komputerowy 80 mm
Dodatkowe info: 
To moja pierwsza uprawa ogólnie, dlatego prosiłbym o rady. 
Już napotkałem się z pierwszym problemem, jakim jest temperatura oraz wilgotność. Po jakichś 30 minutach wilgotność to 30-35 %, a temperatura skacze nawet do 33 st. Mam 2 wentylatorki 80mm, ale mam również dodatkowe nie zamontowane 80mm i 120mm. Czy jak zamienię któryś z tych dwóch lub wstawię duży jako mieszający to coś zmieni ?


 

DSC_0859.JPG

Edytowane przez Lukasiek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, Nowy84 napisał:

Spróbuj zespolic te dwa 80 w jeden. Powinny dać trochę lepszy ciąg. 120mm na mieszajacy. 

U mnie przy takiej temperaturze dały radę i wygląda aktualnie bardzo dobrze (Plant w sensie)

Dobra, 120 mm zrobię jako mieszający i sprawdzę. A możesz napisać co masz na myśli pisząc zespolić ?

Edytowane przez Lukasiek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 minuty temu, Judaista napisał:

Lubie wc**j takie małe projekty, bo łatwo się uprawia w dużym boxie z kupą sprzętu. Zrobić dobry wynik w pcboxie to jest prawdziwa sztuka, całkowicie serio. 

Liczę na waszą pomoc :D. Powoli do przodu. Jak już ogarnę tą temperaturę.  Zaraz zrobię test z wentylatorem mieszającym to już niedługo ruszę z uprawą ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+