Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Elegancki panelik ten radiator sciagales z chin? Tez mam w malym boksie 60watt ale stb panel ale moze bym zlozyl cos podobnego. Ten stb to full spectrum taka dyskoteka nie wiem czy nie za duzo swiatla czerwonego na weg chociaz producent twierdzi ze jest git. Pomidorki u ciebie jak zawsze kosior ze milo popatrzec

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam panel viparspectra 450w z przełączanie na grow i bloom i po 120w na fazę czyli ze ściany ciągnie koło 240w Ale jak dla mnie to za dużo na taki mały box. Więc zrobiłem sobie nowy mniejszy A in duzo wydajniejsze. Diody to 2540 cree driver juz idzie i kupilem meenwell hlg 185 1050b z dimmerem . Driver ma max 200W więc jest rozwojowy. ? do tego regulacja i wyświetlacz . A wiatrak to ż Beata i zapewne z chin ale jeden mi wystarczy . Panel raczej nie będzie przekraczać 60w w tym małym boxie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Takiemu to fajnie , kolejny namiot i każdy harvest o 30 dni prędzej. Może podziel uprawe na 3 częsci.

Mały namiot weg 3 tyg+1 tyd indukcja 

Namiot duży nr.1   1flo-35flo

Namiot duży nr.2   36flo-70flo harvest

Zbiory co miesiąc -z każdego namiotu wychodzi ci ponad 200 gr

Jedynie tak czy inaczej proponuje szafe sobie postawić tak zwaną suszarnie z elektronicznym sterowaniem wilgotności i temperatury by przy suszeniu warunki też były optymalne. Pozdro

 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak naprawde to panel dopiero odpale za jakies kilka miesięcy po nowym roku bo to co mam teraz będzie akurat przed świętami A później to wyjazdy wolne i takie tam że nie będzie jak tego dogadać więc przerwa zobaczymy. Na pierwszy raz myślałem kupić pestki jakieś lepsze i zrobić sobie matkę i tak polecieć A później się zobaczy jak to wszystko czasowo . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20180911_205525-800x600.jpg.803fefdf92446fd9b73b680f42284e1e.jpg

Szumi las ? tak to wygląda   

Ogólnie musiałem już zabrać nawilżacz bo miejsca powoli mało. Ogólnie idą szybko już teraz i już widać jak się wyciagneły A to dopiero 2 dzień , ale  są całkiem całkiem. W ziemi mają chyba wszystko co by se by mogły wymarzyc.... także niech korzystają ?

Ta ładna zieleń to po gnojowce z pokrzywy. Jest idealna na początek. Jak się da za dużo to male potrafią się zrobić ciemno Ale to ciemno zielone od azotu. Ale w ramach normalnego używania jest naprawdę git. I Free ?

A lampy jak by co to 150w teraz 

temp. 24°

wilgotność koło 55%

powoli zaczyna się robić chłodno więc zapewne ogrzewanie trzeba będzie włączyć . Ale póki co wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+