Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Siemanko! :elo:

tak duża frekwencja ze nie mogłem dłużej czekać 😄 zacznijmy od info

Nazwa nasion i producenta: RQS 6x Fem: Sweat ZZ, Royal Runtz, Shogun, Purple Queen, Legendary OG Punch, Critical x3

Rodzaj i moc lamp: Spider Farmer 1000

Fotoperiod (czas świecenia): 18/6 12/12 

Namiot uprawowy / growbox, wymiary: BudBox 75x75x160 

Rodzaj podłoża i wielkość donic: Biobizz light mix +perlit = start weg, BatMix peat = Bloom 7,5l

Nawozy: Plagron alga Bloom, Green Sensation. Xtreme Gardening Mykos wp, CalCarb. Biobizz grow, calmag w razie potrzeby.

Wentylacja, przepustowość (m3/h): RVK sileo 125E + 2wiatraczki mieszające

Plan:

B72899CE-9457-4B0C-908A-AE39D6DC26B8.thumb.jpeg.3d38fd5ea3fffce52e69ced5d615555a.jpeg

Info dodatkowe:

A zatem 😄 tym razem wracam do moich kochanek Fem, po ostatnim zamówieniu dostałem zniżkę, wiec kupione trochę polezaly ale mam nadzieje ze nic się im nie stało 😄

tym razem aż 6 odmian, chyba lubię się denerwować różnymi dietami hah Jeśli wyjda ładnie z zmieni to napisze więcej info o dziewczynach.

Jestem ciekaw co taki zestaw, dość tani, potrafi zdziałać z roślinkami, na początek na luzie dam im light mixa z perlitem potrzymam w kubeczkach aż będą w miarę wyglądały. Zdrowo wyglądając przeprowadza się na bogate medium w fosfor i potas co mam nadzieje ze załatwi pierwsze 2 tyg Bloom i nie będzie problemów, jak zaczną się pojawiać oznaki braków wtedy w okolo 6/7 tyg zaczne dawać alge Bloom i green sensation. W trakcie przeprowadzki na korzenie wleci idealny do tej roboty Mykos Powder by podsypać korzenie i trochę ziemie. CalCarb jestem ciekaw czy tez zrobi swoją robotę, choć magnez i tak się przyda wiec calmag w razie czego w szafie leży:D a i jeśli na tym grow 2 tyg będzie za mało bez niczego w teori „light mix” to tez biobizz grow czeka w zanadrzu 😄

bat mixa jeszcze nie używałem ale ze względu na zawartość chciałem spróbować, mam nadzieje ze przejście na Bloom okaże się łatwością. Myslalem żeby tez robaki dorzucić ale ogarnalem ze batmix ma je w sobie także idealna mieszanka, zobaczymy 😄 

7,5 l doniczki powinny starczyć, choć na 8 rosiek to może i za dużo 😄 chce takie krzaczki po 30g zrobić, 6 odmian by nie palić tego samego. 8x30= 240g, byłbym zadowolony hah 😄

Zatem co jeszcze, pestki zostały dziś wrzucone do wody o pH 6.0 z kropla neutralizerw by wywalić chlor. Przypomniałem sobie ze muszę już wode  odstana zacząć zbierać. Gdybym zapomniał mam za taniość ten specyfik. Zobaczymy czy się sprawdzi.

to chyba tyle. Zdjecia z dziś:

CE65018A-6FB3-4E78-A513-EFAD82BB4D7E.thumb.jpeg.5e314c32e770a75789d333f3b134ca51.jpeg

A0285358-72A9-4697-A759-8DB15BF1F3BA.thumb.jpeg.bc701c32cc4a4e6ca0463922e7bc0b16.jpegZa pare dni przyjdzie kolejna paczka i wrzucimy pestki do light mixa z perlitem i zaczynamy powoli zabawę! 

Miłego czytania i za pare dni więcej info 😄

:elo:

  • Like 4
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najpierw sam to przeczytaj tylko bez spin.Ja proponuje zrobić ankietę .Od dawna nic się nie dzieję będzie zabawa .A jak szefostwo poczuje miód to i jaka smyczka albo i zapalniczka się znajdzie.Mix odmian będzie trudno ogarnąć .No ale życie to zabawa .Baw się dobrze .Szefowa nic nie znajdzie tyż bedzie :0.Twój cyrk twoje małpy.*8 powiadasz!? ciasno!! .No ale jak się popieści .....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Sweter Mógłbym to samo napisać hah 😄 

przeczytalem, lecz znów zjarany i tylko info trochę się klei, ale robię to na telefonie i coś leniwie nie zmieniała się grubość czcionki.

Powiedz mi duszo jak mam cie zrozumiec, twa mowa niezrozumiała dla mnie. 
Robię to tylko dla sobie, cieszy mnie możliwość dzielenia się doświadczeniem.

Za każdym razem powtarzam ze zrobię coś na poważnie ulubiona metoda ale i tak robię coz nowego, ale chyba o to tez w tym chodzi, zgodzisz się.

mialem ostatnio problemy z 4 to myślisz ze 8 nie ogarnę?:D 

Nie będzie ciasno ^^ nawet jeśli, to lubię. Będzie cud jak wszystkie przeżyją 40 dni ^^

Oczekuj ostrego defo i manipulacji roślinami ;D będzie dobrze 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciekawe odmiany. Osobiście w taki box wrzuciłbym 4. Chociaż wcześniej do mniejszego wrzucałem po 6, to zaczęła mnie ta ciasnota denerwować. 75cm x 75cm to na pewno nie jest 0.9mkw 🙂

8x30 spokojnie do zrobienia. Obstawiam średnio 8x40-45.

Powodzenia.

Edytowane przez Rysiu
  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja bym wrzucił tylko jedna, ale testuje różne sposoby ;D o miejsce się nie martwię, największy problem będzie jak diety duża roznica miedzy pannami ale przynajmniej nudno nie będzie. 

Cii pomyliły mi się obliczenia haha

Wyjdzie co wyjdzie, najpierw niech trafia do ziemi i trochę pożyją 😄 zobaczymy ile z nich zostanie 😄 asortyment donic w domu jest wiec zawsze coś się wymyśli.

wynik nie jest ważny. Najważniejsze bym tych samych błędów nie popełniał i wciąż się rozwijał 😄

ale jak bym zrobił ponad 200g to bym się cieszył hah z każdym grow kolejne rekordy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, AligatorOzi napisał:

Ja bym wrzucił tylko jedna, ale testuje różne sposoby ;D o miejsce się nie martwię, największy problem będzie jak diety duża roznica miedzy pannami ale przynajmniej nudno nie będzie. 

Cii pomyliły mi się obliczenia haha

Wyjdzie co wyjdzie, najpierw niech trafia do ziemi i trochę pożyją 😄 zobaczymy ile z nich zostanie 😄 asortyment donic w domu jest wiec zawsze coś się wymyśli.

wynik nie jest ważny. Najważniejsze bym tych samych błędów nie popełniał i wciąż się rozwijał 😄

ale jak bym zrobił ponad 200g to bym się cieszył hah z każdym grow kolejne rekordy 

Dokladnie . Nauka na bledach . Sam zaczynam od podstaw i widze przy swoim drugim grow jak wiele mniej bledow popelniam . Rozsiadam sie tu i bede czytal na biezaco bo sam niewiele pisze z braku czasu i klawiatury do tableta . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@MiniBox Purple qeen sama z siebie powinna być fioletowa, nawet jak kruszysz. Ale mimo to na niej stestuje pare fioletowych technik sprawdzając czy jeszcze bardziej intensywnie będzie fioletowa 😄 jesli wgl trafi się dobra pestka 😄

shogun nowa odmiana rqs podobnie jak runtz duża zawartość thc jak dobrze pamietam. 
Ale narazie Cii 😄 więcej info potem, jesli wszystkie wyjda i będą miały po pietrze dam więcej o nich info i planie na ich życie 😄 dajmy im czas by otworzyły się przed nami 😄

@Malutki195dokładnie 😄 choć lubię czasem popełniać specjalnie błędy by sprawdzić jak to będzie wyglądać/ czy umiem lepiej je naprawić 😄

ja pisze tylko na telefonie, raz wszedłem na lapku i pamietam ze to nie wyglada tak schludnie jak na tel 😄 ale mam nadzieje ze da się jakoś czytać moje głupoty hah:D

dziś trafiły do wacikow i czekamy aż pokażą dłuższe nóżki 😄 taproots pokazały się już w niektórych pestkach wiec cieszę się ze maja chęci do życia.

E0264246-EC03-4CAF-B97E-85366B4EC990.thumb.jpeg.33481786c5a7a56bb3eae6cfef64631c.jpeg
tak wiem. Ja tak zawsze robię na waciku od żonki. (Zwykle w pojemniku płaskim i po prostu przykrywam je drugim ale teraz by nie pomieszać pestek po prostu na pół hah 😄 )

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak ci wyjdzie 200gr z tych 100w Samsunga to poważnie zastanowię się nad wymianą moich clu048.

2g/W to byłoby coś.

Dużo upraw masz za sobą na tym oświetleniu ?.

Ciekawe jak będzie z ich wydajnością czy np po trzech uprawach nie spadnie ??. 

Na allixpres mają bardzo ciekawą nowość..

1 109,60 zł  39%OFF | 2022 najnowszy 240W Samsung LM301H CREEXPE V5 Quantum Tech LED Panel Led rosną światła UV IR włączanie/wyłączanie z Meanwell Driver
https://a.aliexpress.com/_uvIR0f

Edytowane przez Goku
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+