Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL
bortek

LED COB 450W/PURPLE QUEEN,ICE CREAM/BOX1,20m2

Recommended Posts

Posted (edited)
Witam jest to moja ktoras z kolei uprawa ale pierwsza fotorelacja.Liczę na wasza pomoc tak rady jak i zjebki.
Nasiona: 5xPurple Queen Fem. od RQS,6xIce Cream od Paradise Seed Fem.
Oświetlenie: 9xCob Cree 3590 3500k razem 450 Watt
Fotoperiod:veg.18/6 po 3tyg.12/12
Box: 150x80x200Home Lab
Podłoże: Ziemia Plagron Lightmix potem Canna profesional plus
Donice:2l. A docelowe11L.
Nawozy: Advanced Nutrients
Wentylacja: Wyciag Silent TD 350m3oraz mieszaki

Docelowo miało być 9 roslin ale wsadziłem 11 gdyby ktoras pecha nie poszla pestki poszły do startpack dwa dni temu dzis sa wszystkie u gory .licze dzis pierwszy dzień .Pozdro do nastepnego

20160101_174201[1].jpg

20160101_174413[1].jpg

Edited by bortek
poprawki

No ciekawy secik. Dobre i mocne diody. Ziemia i nawozy bardzo ok. Powodzenia.

Zobaczymy jak bedzie mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Czekam az mina te upaly bo to nie ulatwia

Fajniutko . Fotoperiod 12/12 od pestki i jakie nawozy dokladnie od AN .   Jak przesadzisz do 11L z ziemia canna pro plus to zapomnij o nawozeniu nawet do  50 dnia zycia. Bede wpadal - fajne  odmiany masz  . Lubie  Paradise kwiaty od nich maja zazwyczaj takie wielkie liscie .-) 

Pomyłka fotoperiod 18/6przez około 3 tygodnie potem przełączam na 12/12.narazie swiece im cala dobę w startbox.może jutro pójdą do 2 litrowek zobaczę jak sie rozwina.a nawozy to baza connoisseur ABna flo.i potem dodatki do poziom profesional.Dodatkowo calmag.dlugo już jade na tym i efekt ok,chociaż kiedyś szlem na biotabs i tez spoko.ostatnio miałem wappa od PS i była moc i sporo

Jak zmienić fotoperiod w opisie

Pod każdym postem masz opcje edytuj. A jak dajesz nawoż A-B to z ph perfect formula nie martwisz sie o ph. A jak lejesz samą wode to regulujesz ?? Wappa to słynie z dobrego harvestu , a twoja miała mocny zapach , że filtr ledwo co wyrabiał 

Ph kontroluje tylko jak leje sama wodę.a z nawozami to tylko sprawdzam ec,woda jest z odwroconej osmozy.moje wappy nie dawaly az tak ostro mialem z nimi jeszcze royal gorrille i og kush,ten ostatni byl chyba najintensywniejszy.

Og kush , wiem coś miałem Kosher Kush - masakra , ale najmocniej wali od Paradise Sensi Star i Dr.Who od TGA Subcool !!!! Nigdy więcej ,chociaż Sensi Star moc nieziemska !!!

witam dzisiaj panienki poszly do 2lirowek jedna sie ociaga zobaczymy co z niej bedzie tak to wyglada nadzisiaj temp.sredni 27 stopni wilgotnosc 60/70 proc.

nawilzacz wlaczony tylko w ciagu dnia.lampy ustawione na 60w.okolo 90cm.od panienek.

20160102_130516[1].jpg

20160102_130455[1].jpg

Fajny boxik , lepiej sie prezentuje ( jak szafa materiałowa na ubrania) kamuflasz na wyższym poziomie jak typowy 1m-1m . Zdrowia życzymy 😉

Kamuflaz jest ale jestem zdania ze boxy  ambient sa lepsze jakosciowo. Mialem poprzednio 120×90×180 koloru jasnego. Pozdrowionka

Ten czarny dostalem od ziomka a ze wieksza powiezchnia to wrzucilem niby 20cm ale zawsze cos

No i bardziej przypomina szafe jak tamten. Ale tamten solidniej wykonany grubsze rurki a mam dosyc ciezka lampe radiatory troche waza

Niezly pomysl poki co narazie jest ok jak beda problemy bede kombinowal

Panienki powoli sobie rosna dzisiaj 5ty dzien dostaly wyregulowana wode z vodojuice i minimalnie calmag. Lampa na 150watt. Za tydzien do docelowych mam zamiar przezucic pozdro. 

IMG_20180822_091625.jpg

Zwiekszylem im natezenie chyba zwolnily z wyciaganiem jezeli beda dalej sie piely to obnize troszke teraz jest gdzies 80cm.od plantow

80cm to dosc sporo, na wegu mozna smialo im nizej dac, ja mialem niecale 30cm, fakt ze nie mozna porownywac mocy twoich lamp do moich, ale mysle ze mozesz ja obnizyc.

Obnizylem na 60 cm leca na 140w.mam nadzieje ze nie popale

Pierwszy raz robię na cobach i przyznam, że w pierwszej fazie tez mi się powyciągały. W każdym razie na poprzednich panelach tego nie miałem. wychodzi na to ze musza być naprawdę nisko. To nie hps , także bez obaw nie popalisz  

Ja juz jade ktorys raz z kolei i raczej zawsze mialem od 50 do 70 cm. Bylo ok ale mysle ze troche w dol jak poszly to nie zaszkodzi. 

Narazie widze ze ida w korzen bo troche male powinny zachwile ruszyc z kopyta

Dobrze jest, i tak idą do docelowych wiec, nie widzę problemu 

1 minutę temu, Pasjonista napisał:

Wsadzisz głębiej to sie wyrówna ( przy przesadzaniu do docelowej 😉

… w tym samym momencie :)

@gigit no mówie wejdź sobie w Chillout Zone tam jest temat Rangi użytkowników na forum , napisz ,że należy Ci sie Progrower ( też nie liczyłem ile GL masz na trawka.org ale cztery raczej masz) 😉

Dostęp do ukrytego forum dla ProGrowerów w gratisie i inne przywileje 😉