Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 125W Dual - AutoBlueberry Domina, Green Crack Auto, Crystal Meth Auto


Recommended Posts

O 18.07.2018 o 10:24, Pasjonista napisał:

Nie znam tej ziemii , ale jak sama nazwa mówi , z nawozami , ktore mogą nawet przy dużej donicy na cała uprawe starczyć. Poczytaj co producent pisze

 

O 12.08.2018 o 16:08, Bob napisał:

Dzień 8 

Dostały dzis po litrze odstanej 

wody, pH 6,5 + 1,5 ml/1L Biobizz Acti-vera 

Od jutra światełko 20/4 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Pytałeś sie czy nawozy lać ???? Nie lej przez najbliższy miesiąc

Mimo że activ vera to jakiś organiczny stymulator plus ziemia mocno nawożona innego producenta , ec wysokie dla małych plantów i coś sie blokuje. Ja bym podlewał narazie bardzo lekko tzn. nievodrazu 2 litry na doniczke tylko mniej by te składniki sie tak nie rozpuszczały . Do siewek używa sie ziemie light, nawożona jak twoja może robić problemy. Chociaż ja jak używałem Gold Label Special mix to żadnych problemów nie miałem.

Spokojnie nic im nie będzie

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zle myslisz.  wytlumacze ci to inaczej

Nie pammietam ale chyba Plagron zaleca by ich Royal MIx przed uzyciem przelac mocno woda by uaktywnic zawarte w niej nawozy.

Uzywajac do siewek light mixa(ec okolo 1) nie ma sie problemow bo jest tam nawozow malo niby na 1 tydzien. Zobacz ile ten total mix ma ec ,jest na opakowaniu. 

Napisalem  Ci wyzej bys lekko podlewal  (oczywiscie jak ziemia dobrze wyschnie bo sie tak podlewa) .  

Jak podlejesz porzadnie woda ze studni to pogorszysz sytuacje. Rozumiesz

Ja jak uzywalem GL special mix to podlewalem ponad miesiac sama woda i nie regulowalem wody Ph- ( moja ma odstana 24h   nawet ph7.8)  bo nie uzywalem nawozow.  

Moje zdanie jest takie ze jak masz ziemie nawozona i podlewasz tylko woda to nie trzeba zbijac ph , az do momentu pierwszego podlania z nawozami.

A co to za ph- i wiesz jakie ph ma woda ze studni , masz miernik ph ?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ziemia z worm humus i jakiegos nawozu wolno rozpuszczajacego sie .   N-P-K 14-16-18    Nie lej nic , a z tym miernikiem  kropelkowym to czy one sa az takie dobre to bym  nie powiedzial , chociaz pewnie ktos stosuje i nie narzeka. My do MJ raczej unikamy granicy bledu i urzywamy elektronicznych.  Lales ta wode ze studni caly czas , czy jak .. Ja bym lal z kranu odstana 24H bez zbijania ph i bez nawozow . 

 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Od początku lałem ta wodę odstana ze studni ze zbitym pH i plus ta activera. Podlewalem do tej pory dwa razy i narazie maja wilgotno. Dzisiaj miałem je podlać ale z wierzchu ziemia przeschła a reszta wilgotna. U mnie woda z kranu to woda ze studni, bo mieszkam w domu, wysokie ph, powyżej 8. Do następnej zabawy juz bede posługiwał sie elektronicznym miernikiem. Narazie musze sobie radzić 

Zrobiłem dziewczynom przemeblowanie i poprawiłem wentylacje. Teraz mieszający wali w donice i ciepłe powietrze z góry nie wraca a dziewczynki sie ładnie gibią :D 

image.jpeg

Edytowane przez Bob
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

46 minut temu, Pasjonista napisał:

Ok lampe najniżej jak sie da ? w sensie na ile temperatura pozwoli. Ile teraz cm jest od czubków roślin do lampy.

Od medium do żarówki jest 68 cm. Rośliny maja około 15 cm. Jak wezme niżej to skacze do 32C

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+