Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 125W Dual - AutoBlueberry Domina, Green Crack Auto, Crystal Meth Auto


Recommended Posts

Elegancko Panie !!!!!   Jeden wniosek mi sie nasowa jak przegladam dzienniki poczatkujacych growerow i z drugiej strony potwierdza sie moje zdanie powtarzane od roku.  Najlatwiej dla poczatkujacych jest kupic sobie sprawdzona ziemie typu All mix - mocno naworzona . Chlopaki leja kranowe z nieregulowanym ph i wszystko idzie jak po masle. To latwiejsze jak Bio Tabs .!!!!  Juz dawno polecalem Nowym swoja Gold Label Special mix  , ale widze ze inne tez sie sprawdzaja , np. Bubba Kush Canna Profesional plus , tu u kolegi Bio Green Total mix.

Takze Bob sama woda , powiemy ci kiedy nawozy , lub od czasu do czasu przy aktualizacji przypomnij pytaniem - czy juz czas na nawozy???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No wlasnie uprzedziłes moje mysli, miałem dopisać czy nie czas na pare kropel :) ale widze ze jeszcze nie pora. Czekam tylko aż listki pokażą ze im za gorąco i ponaginam je wszystkie, porobiłem sobie wcześniej dziurki w donicach wiec mam gdzie wiązać :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+