Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL | Ak 47 2.0, Gorilla glue auto


AkaWyjebka

Ile będzie suchego  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. z dwóch auto: ak 47 2.0 glue gorilla



Recommended Posts

Za planty się zamieniłem za 1x lsd która by dała około 10 gram jakbym jej szybciej nie spalił ;/  i 3x auto cheese xtreme które dały po 15 gram z krzaka a były mniejsze niż gorilla i akaczyk ktore nie wiem ile dały ale na pewno więcej niz 15 na planta. Można zamknąć, dodać do nieudanych czy coś.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W sumie nie wiem czy nową fotorelacje robić czy tutaj po prostu bo potrzebuje helpa jeszcze mam nowe planciki sezony shiskaberry i ayahascapurple od bf i blue drima z gratisa maja prawie miesiac wega a dopiero 5 pięter lisci i żółte liscie od dołu. a blue dream jakiś oklapnięty od początku żywota ale najszybciej i najwiekszy rosnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

shiskaberry najmniejsza najładniejsza, tutaj uschły tylko te z samego dołu listki i leciutko żółty kolor na nastepnych się pojawił raczej jej nic nie dolega.

IMG_20190410_050336.thumb.jpg.e16ad432b81ae854d4d2c7007292ef58.jpg

 

purple: Ta jest 2x wyższa od poprzedniej i ma jedno piętro liści więcej, zżółkły listki na samym dole te troche wyżej też całkowicie nastepne już robią się żółte i nastepna partia też leciutko żółta i reszta partii też leciutko żółta prawie nie zauważalnie.

IMG_20190410_050225.thumb.jpg.0c79ad1001dda54c077d82e3c67ae010.jpg

IMG_20190410_050255.thumb.jpg.58a593ad06e3e05d5ffd55abae3fd19d.jpg

 

blue dream od humboldt z gratisa: Ta jest największa ale od początku swojego życia jest jakaś bez życia oklapnięta i końcówki liści schną już od urodzenia tak ma ale najszybciej rośnie i nie wiem czy powinna mieć taki kolor jest ona mega mocno jasno zielona aż jaskrawa też od urodzenia tak wygląda.

IMG_20190410_050402.thumb.jpg.e6ee13b79d5d5eba0c6fc62898d65906.jpg

 

 

ogólnie to berry i purple od początku życia do teraz siedzą w kubkach od jogobelli wczoraj dopiero przełożyłem shiskaberry do większej doniczki purple nadal siedzi w tym kubku. 14 marca był ich pierwszy dzień nawozy na wega zacząłem lać w małych dawkach dopiero tydzień temu no i w sumie tylko 2 razy podlałem z biohumusem.

Nie wiem co im dolega i jak im pomóc ;/ Pod tym samym światłem i w tych samych warunkach auto cheese xtreme ładnie wyrosły.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ziemia w kubkach jakaś uniwersalna z ogrodniczego o ph 6-6.5 najtańsza ona nie była. W doniczkach już inna wymieszana tak 25% tej uniwersalnej 6-6.5ph 25% uniwersalnej 5-7ph trochę torfu kokosowego tak 5% i reszta tej uniwersalnej 6-6.5ph ale po poprzedniej uprawie. Gdzie mogę kupić coś taniego czym zmierze ph?

Ogólnie to sativka leci na outdoor. Mam zamiar z tych indijek wycisnąć po 50 gram z krzaka to myślisz kiedy na flo przełączyć? box 48x46x112 lampa jakiś led za 200zł 169 diod czerwone i niebieskie mam w zanadrzu jeszcze jakies 3 świetlówki 2 ledy nie wiem czy dorzucić.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+