Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 60/120W, 2xKush, Haze, Queen, 0,24/0,4mkw


Recommended Posts

Nigdy nie sprawdzam pH. Kiedyś jak miałem dostęp do dobrego ph metru, to sprawdzałem z ciekawości pH wody którą podlewałem i wody z nawozami. Sama woda ogólnie miała dobre, z nawozami nie pamiętam. Na pewno przewodnictwo było większe. Powyżej 1 mili lub mikro siemensa. Też już dokładnie nie pamiętam. No pewnie popuchną. Ale jak teraz est 68 dzień, to jeszcze ze 30-40 jak nic zostało. A ten patyczasty haze to 40 minimum.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mnie to wygląda na nieodpowiednie ph w medium , azot jest pobierany przez rośliny a inne pierwiastki już nie , jakaś blokada do tego . Na następny grow możesz przetestować te koksy od AN z Ph perfect formula. 

edit czyli woda miała ph ok czyli 6.5 dodawałeś nawozów które zbijały ph ??? czyli możesz mieć ph medium poniżej 6.0 ??? 

 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

No to update.

Roślinki dobiły jakoś do 3 miesięcy. Coś słabo to wyszło w tym growie. Queen i dwa kushe już dostały overdrive 2 razy i zaraz płukanie wodą. A haze stoi w miejscu. Poprostu nic, zero puchnięcia topów. Nie wiem co z nim zrobić :( W boxie będzie dalej pewnie stał, bo nowe pestki już poszły do wody. Coś mi się wydaje, że do 120 dni będzie tam siedział a i tak nie spóchnie. Coś posżło nie tak. Albo ledy za słabe na takiego boxa, albo coś z nawozami lub pH wody. Zobaczymy jak pódzie w następnym growie.

large_p1.jpg.8fdcd5a7184102fde657890f59837d36.jpglarge_p2.jpg.135b8bc7650a8f60f91f0440ef4124cb.jpglarge_p3.jpg.7419bd4dda431abe6a7fb252a8889c41.jpglarge_p4.jpg.93d40ebf7e62f777a3639e4f32961bd0.jpglarge_p5.jpg.209d5d3c1f90e7da68e7ee0292b562b1.jpglarge_p6.jpg.465a17c895af466acd798b30c65aae7c.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miałem 4 nasiona bardziej firmowe, które już dłuuuuugo leżały w lodówce, to tylko 4 wrzuciłem. Miały być 2 na początku w 10 litrowych donicach czy jakos tak. To że genetyka odmienna to kij z tym. Gorzej, że jakieś poblokowane i małe. Trzeba chyba ledy wzmocnić. Albo na hpsa przejść. W następnym growue bardziej wypełnię boxa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na mastępny raz jest już 6 sztuk :) Ale akurat nie tego z prawej strony. Jest Ak47, WW, critical, og kush, amnesia haze i chemdog. Miał być super lemon haze ale zgubił mi się przy kiełkowaniu :) nie wiem jak, ale się zgubił. A co do tych, to w weekend 3 będą miały flusha, a haze będzie dalej rósł.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

No to koniec u mnie. 3 rośliny ścięte. Wynik śmieszny. Łącznie pomiędzy 40 a 50g. Nawet mi się tego ważyć nie chciało. A co najlepsze, we wszystkich 3 pleśń w topach :( No załamać się można. Z 15g topów do wyrzucenia. W kings kushu zauważyłem ją tydzień temu. Od razu go ściąłem. Special queen i kush też poszly pod nóż ale pleśni jeszcze nie było. Pojawiła się chyba dopiero przy suszeniu. Ściąłem je całe w niedziele i zawiesiłem w boksie bo wyjeżdzalem w niedziele. Wracam wczoraj wieczorem, trymuje je a tu w głównych topach szaro. Ależ wkurzony byłem. Jeszcze royal haze się męczy w boxie. Dostał już overdrive i za jakieś 2 tygodnie ścinka. Słabiutko ten grow poszedł. Liczyłem na więcej. Drugie podejście do fotoperiodów i drugi raz słabo. Zostało mi nasion na 2 growy jeszcze to może pójdzie lepiej następnym razem. Dzisiaj to zważę, to wstawię dokładny wynik i fotki suszu. Fotek z przed ścinki nie mam bo wszystko ma szybko było robione. Zobaczymy jeszcze jak ten haze na koniec wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+