Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150w | 3x Dance world , 1x Euphoria


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

12 godzin temu, fazawzrostu napisał:

Dzieki wielkie, chyba tak zrobie :) mierzyc wode wyplywajaca ze spodu doniczki? 

Mierz ph wody którą podlewasz, jezeli uzywasz nawozow to mierz ph po ich dodaniu. Oczywiscie wode wyplywaca z doniczki rowniez warto kontrolowac, aby sprawdzić jakie ph ma aktualnie gleba. W celu obnizenia ph wody, ja używam soku z cytryny, bardziej doswiadczeni growerzy uzywaja specjalnych plynow z grow shopu :) W zaleznosci od fazy wzrostu powinno sie podawac inne ph, w celu lepszego przyswajania danych pierwiastkow, ja trzymam sie po prostu zalecen z mojego ph miernika, czyli zawsze podlewam z ph między 5 i 6.5. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

41 minut temu, mariola napisał:

Mierz ph wody którą podlewasz, jezeli uzywasz nawozow to mierz ph po ich dodaniu. Oczywiscie wode wyplywaca z doniczki rowniez warto kontrolowac, aby sprawdzić jakie ph ma aktualnie gleba. W celu obnizenia ph wody, ja używam soku z cytryny, bardziej doswiadczeni growerzy uzywaja specjalnych plynow z grow shopu :) W zaleznosci od fazy wzrostu powinno sie podawac inne ph, w celu lepszego przyswajania danych pierwiastkow, ja trzymam sie po prostu zalecen z mojego ph miernika, czyli zawsze podlewam z ph między 5 i 6.5. 

Pozdrawiam 

~ ksh ksh ~ przyjąłem ! :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+