Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150w | 3x Dance world , 1x Euphoria


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zrob zdjecie tej szafy tyle ile mozesz to ci powiem jak najlatwiej wentylacje tanim kosztem zamontowac. Ja we wnece w szafie zasowanej robie zawsze rezerwowy box i wykorzystuje bialo czarna folie pare zlotych i rzepy na klej i robie z tego drzwi , wlot i wylot nic nie trzeba szafy przewiercac. Dzisiaj skoncze u siebie to fotki powrzucam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Pasjonista napisał:

Zrob zdjecie tej szafy tyle ile mozesz to ci powiem jak najlatwiej wentylacje tanim kosztem zamontowac. Ja we wnece w szafie zasowanej robie zawsze rezerwowy box i wykorzystuje bialo czarna folie pare zlotych i rzepy na klej i robie z tego drzwi , wlot i wylot nic nie trzeba szafy przewiercac. Dzisiaj skoncze u siebie to fotki powrzucam

dzięki za radę , wrzucę wieczorkiem :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobrze jest zaskoczyłeś mnie że wiedza idzie w parze z tym co robisz(przykład podwiązanie planta w dolenj partii ) ! Dziury w doniczkach do lst pomogą ci panować na tym co robisz Chcesz się bawić w to to na około doniczki porób dziury na pózniej aby podwiązywać planta i lecieć z treningiem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

59 minut temu, Dobry Człowiek napisał:

Dobrze jest zaskoczyłeś mnie że wiedza idzie w parze z tym co robisz(przykład podwiązanie planta w dolenj partii ) ! Dziury w doniczkach do lst pomogą ci panować na tym co robisz Chcesz się bawić w to to na około doniczki porób dziury na pózniej aby podwiązywać planta i lecieć z treningiem

Oka zrobie dziury jutro na okolo :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Dobry Człowiek napisał:

Dobrze jest zaskoczyłeś mnie że wiedza idzie w parze z tym co robisz(przykład podwiązanie planta w dolenj partii ) ! Dziury w doniczkach do lst pomogą ci panować na tym co robisz Chcesz się bawić w to to na około doniczki porób dziury na pózniej aby podwiązywać planta i lecieć z treningiem

zrobiłem też tą najwyższą :)large.IMG_20180403_221809.jpg.5e87eceee37a3ce67f982b412887ccff.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+