Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150w | 3x Dance world , 1x Euphoria


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

25-ty dzień fazy 12/12. Z euphorii zrobiłem masło :) Nie miałem czasu popodciągać tych roślin niestety , postaram się zrobić to dziś i może wrzucę jeszcze jedną fotkę wieczorem. Wyglądają zdrowo pomimo żółknących liści dolnych, ale wydaje się to naturalne. Zostały trzy dance-world'y . Pozdrówki
IMG_20180506_085904.jpg.3f434b96bdb44c953572420438b5a3ef.jpgIMG_20180506_085752.jpg.11229ee7f679d09920d529861da35028.jpgIMG_20180505_083958.jpg.2ec3cfed432fbe9586f3f3a8057e789a.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Miś napisał:

No, niektóre szczyty ładnie do góry wywaliło, ciężko je będzie teraz nagiąć, na szczęście już zwolnią ;) , a masełko na pewno dobre, i zdrowe :laugh:

Całkiem dobre i czuć lekkie efekty , długo trzeba je robić , ale warto było. :) Dzięki Miś że wpadasz :) 


 

 

12 godzin temu, lolaszek napisał:

Naginaj te szczyty , mysl w przod - zobacz u mnie w fotorelacji jaka roznica jest w duzym plancie bo tylko on byl naginany i szczyty ktore nagialem na bok sa tak popuchniete ze ledwo je lodyga trzyma, niestety nie mam miejsca juz zeby cos robic.

Nie miałem zupełnie czasu na to. Dziś poświęcę im trochę czasu :) Dzięki że wpadasz :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 30.04.2018 o 14:05, Dobry Człowiek napisał:

Zaraz cały twój trening na nic się nie zda jak nie utrzymasz głównych szczytów na tym samym poziomie.One już się wyciągają bo mało światła tam jest za tydzień wszystkie odrosty zostaną pozasłaniane przez górne liście itd Taka dobra rada pozdro i z fartem ;)

@Dobry Człowiek dobrze radzil , trzeba takich ludzi sluchac , oni wiedza co pisza !!!

Faza @Mis i @lolaszek  tez maja swoje growlogi ....

Mimo wszystko jak na pierwszy raz to wyglada fantastycznie, no moze jakbys mial hpsa 400W to by tych problemow co sa nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 minut temu, Pasjonista napisał:

@Dobry Człowiek dobrze radzil , trzeba takich ludzi sluchac , oni wiedza co pisza !!!

Faza @Mis i @lolaszek  tez maja swoje growlogi ....

Mimo wszystko jak na pierwszy raz to wyglada fantastycznie, no moze jakbys mial hpsa 400W to by tych problemow co sa nie bylo.

Jakos dam rade i dobrne do konca! Dzieki za rade, dzis popodciagam szczyty 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

27 dzień fazy 12/12.Podwiązałem jak tylko mogłem , nic więcej nie jestem w stanie wykombinować :) Przed chwilą podlane samą wodą . Planty wyglądają jak po huraganie, ale myślę że za parę dni się wyprostują i będzie wszystko ok :) Zostały tylko 3x danceworld , obym dobrnął do końca :) Ciężko je wsadzać do tej szafy... Bo do każdego podlania wyjmuję je :) 

IMG_20180508_000025.jpg.bf7ec18bcb93d42f9fe659266b4fdd74.jpg

Edytowane przez fazawzrostu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+