Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Euforia, Chocolope, Amnesia Haze, Super Silver


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

10 Dzień Flo

Za późno przełączyłem, nie wziąłem poprawki na to że teraz są zdrowe i szybko lecą :laugh: Trzeba było opitolić trochę bo rozsadziły by box'a. Najszybciej zbiera się super silver, bo mnie dziwi, myślałem ze będzie się najbardziej ociągała z flo. Przy okazji narobiło się potencjalnych klonów, wcześniejszy chyba się przyjął.

20180411_224305 (2).jpg

20180411_092712 (2).jpg

20180411_092721 (2).jpg

20180411_092700 (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Super , ze klon sie przyjal . Jak inne tez to na out z nimi !!! A to , ze jak bedzie wszystko ok , to moze byc problem z miejscem w boxie (wyciagajace sie odmiany ) pisalem Ci na koniec twojego ostatniego GL (jak pochwaliles sie nowymi-obecnymi pestkami) 

Kwitna juz? Ciekawie sie robi z dnia na dzien. Mis aktualizacja co pare dni mile widziana. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaczynają, o dziwo Super Silver najszybciej się zbiera, a euforia najwolniej :) Teraz zwolnią w końcu i polecą na flo, trzeba tylko będzie znaleźć każdemu pędowi wolne miejsce. 4 to parę(kilka), chyba że chodzi o parę dni, w sensie dwa :laugh: Teraz się zbierały, dużo opierdzielania było, bo nie było co pokazywać :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 Dzień Flo

Amnesia zbiera się najszybciej, jak na 12 dzień od przełączenia i stresujące defo to idzie szybko :),  euforia się cieli ;)  Te w ziemi sama woda cały czas do tej pory, dzisiaj trochę żarcia.

20180413_214234 (2).jpg

20180413_211314 (2).jpgEuforia

 

Edytowane przez Miś
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+