Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | Euforia, Chocolope, Amnesia Haze, Super Silver


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak ale jak male i ziemia nawozona to sama woda lekko i bez octu czy PH- 

U mnie 7.8 odstana  i nawet jak jechalem po 6 tygodni na samej wodzie i bez nawozow to nigdy nie uzywalem ph-

edit Zobacz sobie moj GL

Strawberry Blue w zakonczonych Led

wpis piaty lipiec

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Miś napisał:

Octem jabłkowym puki co, kranówkę mam strasznie twardą.

Miś nawet tego nie rób to szit!! Jest dobry na 2h może 3 pózniej zachodzi taka reakcja ze szkoda gadać lepiej już lać samą kranówę ewentualnie przez filtr domowy 2-razy przepuścić typu BRITA teraz masz glebe zasyfiałą rozkładem tego octu itd tam ewidentnie PH gleby sie je**e.Gleba do solidnego płukania albo nowa jak nie to płukanko solidne odpowiednia woda do płukania z 20% nawozu na koniec aby składniki plant miał na ruszenie albo mieszaj z demineralką napewno pomoże

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dobry Czlowiek - dobre patenty z Brita -musze zapisac bo zapomne . A z tym octem sam kiedys uzywalem zanim od canny ph- kupilem. Ale takich ciekawosek zem nie slyszal - do zapisu!! Mis ma tu problem tez ze jak przeplucze to:

- korzenie sie jeszcze nie rozwinely moze mocniej przydusic, moze i nie? 

- sa growerzy , ktorzy uwazaja ze wszelkiego rodzaju plukania - flushe rozpuszczaja wiecej te nawozy w ziemi? 

- ziemia Miska nawozona (nieznana dla nas ) i swierza - niektorzy producenci wrecz pisza by przed uzyciem ziemie przeplukac, np. z tego co pamietam Plagron by uaktywnic zawarte w niej nawozy

Dobry Czlowiek dobrze radzi wiec tyle mozliwosci ile growerow. 

Pozdro 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 minut temu, Pasjonista napisał:

@Dobry Czlowiek - dobre patenty z Brita -musze zapisac bo zapomne . A z tym octem sam kiedys uzywalem zanim od canny ph- kupilem. Ale takich ciekawosek zem nie slyszal - do zapisu!! Mis ma tu problem tez ze jak przeplucze to:

- korzenie sie jeszcze nie rozwinely moze mocniej przydusic, moze i nie? 

- sa growerzy , ktorzy uwazaja ze wszelkiego rodzaju plukania - flushe rozpuszczaja wiecej te nawozy w ziemi? 

- ziemia Miska nawozona (nieznana dla nas ) i swierza - niektorzy producenci wrecz pisza by przed uzyciem ziemie przeplukac, np. z tego co pamietam Plagron by uaktywnic zawarte w niej nawozy

Dobry Czlowiek dobrze radzi wiec tyle mozliwosci ile growerow. 

Pozdro 

 

 

Zgodzę się z tobą i z sobą ale na punkcie PH mam jebca bo w hydro siedzę i miałem rózne problemy testowałem wszystko żaden kwasek żaden ocet ani soba do plusa nie pomaga odżywka następnego dnia była do wyje... to samo jest w glebie w łatwy sposób dobrą glebę zniszczyć albo kwas fosforowy albo azotowy nic innego nie pomoże w reg. ph to z autopsi  pasjonata nie zrozum mnie żle ja tu nikomu syfu pod nos nie podstawiam a chęć pomocy z mojej strony

Edytowane przez Dobry Człowiek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+