Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Dolomit

thc-xxx

Recommended Posts

• Replies 46
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
Guest ziololecznictwo

czy przedawkowanie dolomitu moze miec jakies skutki uboczne?

bo wysypalem sloik dolomitu na 3 dolki [zmieszalem z krowiencem i miejscowa ziemia, bo zdaje sie, ze calkiem niezla]. kazdy tak mniej wiecej 40x40cm i pewnie podobnie glebokosci.

Guest ziololecznictwo

pamietam z zeszlego roku, ze cos czytalem o dolomicie, ze w sumie to jak sie przedawkuje to nie jest takie grozne, bo i tak powyzej 7 czy 7,5 nie podniesie ph

to prawda?

No i co z tego, po przedawkowaniu będą strasznie źle rosły. 7 ph to za duzo, ja jak przedawkowałem to bardzo było po nich widac ze cos nie tak jest z ph, plukanie nic nie dalo, musialem przesadzic do innej ziemi.

7 ph to za duzo

Nie zgodzę się ... co prawda, wg mnie to górna granica ph, ale rośliny w takim odczynie ph dają radę...... i to całkiem nieźle 8)

• 1 month later...

Daj tak z 10 - 12 porządnych łyżek dolomitu na te 20 litrów. Najlepiej wymieszaj dolomit z glebą, dolomit działa dosc szybko, dużo szybciej od wapna, po tygodniu pH powinno się podnieść. Po drugie to jest za późno na sadzenie outa, chyba, że to lowryder, pozdro

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

grower.com.pl

thc-thc.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+