Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 2x180W | Kokos | Plagron | Critical Mass


Recommended Posts

@gigit    jak tam juz poogarniasz to w miedzy czasie opisz ten swoj system co z czym jak to opracowales bo naprawde zes sie przylozyl do tego i Patent masz . Mozesz nawet go w jakims dziale opisac .. Plagron i te chinczyki i taka powierzchnia a wyglada to naprawde Wzorowo.     Skromny jestes    Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 3/1/2018 o 19:00, Pasjonista napisał:

@gigit    jak tam juz poogarniasz to w miedzy czasie opisz ten swoj system co z czym jak to opracowales bo naprawde zes sie przylozyl do tego i Patent masz . Mozesz nawet go w jakims dziale opisac .. Plagron i te chinczyki i taka powierzchnia a wyglada to naprawde Wzorowo.     Skromny jestes    Pozdro

wilma-small-4-pot__41893.jpg

 

To raczej nie inwencja tworcza a cos podobnego jak system WILMA , sam chcialem kupic sobie taki sprzet ale koszt okolo 500 zl, moze na nastepny grow.No i doniczki do niego maxymalnie 7L ;/

 

edit i z tego co kiedys czytalem na temat tego co zbiornik musi byc minimum iles tam litrow chyba 30-50 zeby nie latac z woda.

Edytowane przez lolaszek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 godzin temu, lolaszek napisał:

wilma-small-4-pot__41893.jpg

 

To raczej nie inwencja tworcza a cos podobnego jak system WILMA , sam chcialem kupic sobie taki sprzet ale koszt okolo 500 zl, moze na nastepny grow.No i doniczki do niego maxymalnie 7L ;/

 

edit i z tego co kiedys czytalem na temat tego co zbiornik musi byc minimum iles tam litrow chyba 30-50 zeby nie latac z woda.

To nie jest system WILMA. Ten system to typowe Hydro gdzie pożywka krąży w zamkniętym obiegu. Ja używam Autopot large.7C5D541D-B23E-4C88-904A-62855B7EB3D2.jpeg.9e3ce3b4827413e397cd0cf66ae1f50a.jpeg

System grswutacyjny, doniczki 25l. Jako medium leci kokos z kremzytem proporcje 4do3 jak dobrze pamiętam. Na dno idzie koszyczek napowietrzający.

large.1CF8C1BD-1421-4131-ADB4-40661A17BF69.jpeg.5956bfb6a25227df74554873c66ceb7e.jpeg

Podłączony do pompy powietrza 

large.CDFBA030-7BBA-46C9-8E16-AA859B8CDEAB.jpeg.a36ed6c3ef4c066b5c22bddcf1edabec.jpeg

Zasypany samym kremzytem, dopiero na to idzie mieszanka. Tworzy to coś takiego..large.D2ABBD99-5F13-479D-8292-2A5488C6403D.jpeg.1f17e4dabac9fdd2c3edd9e941d00e8e.jpeg

Całość systemu zasilana jest ze zbiornika 90 l w którym znajduje się pożywka. W moim przypadku plagron ab, enzym, green sensation i dodatkowo ze względu na ledy sól Epsom. Żeby sole mineralne nie osiadały na dno i był jakiś ruch w zbiorniku jest kamień napowietrzający który miesza pożywkę. Tyle w temacie mojego systemu. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@gigit            System Autopot plus pompa powietrza   to oczywiscie wiem bo dales to w opisie . No ale zdjecia dla innych tez sie przydadza.

50 minut temu, gigit napisał:

Całość systemu zasilana jest ze zbiornika 90 l w którym znajduje się pożywka. W moim przypadku plagron ab, enzym, green sensation i dodatkowo ze względu na ledy sól Epsom. Żeby sole mineralne nie osiadały na dno i był jakiś ruch w zbiorniku jest kamień napowietrzający który miesza pożywkę. Tyle w temacie mojego systemu. 

Wlasnie mi o to chodzilo , dzieki !!!!  Napewno wielu z tego skorzysta bo lecisz na tym ostro . Oczywiscie jak juz beda coby to bedziesz lecial jak Carolina Reaper             

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+