Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED COB Citizen 150W | Canna | Pineapple Express, Gorilla Glue, Rhino Ryder


Recommended Posts

15 godzin temu, Pasjonista napisał:

 prosze przeczytaj to na spokojnie  ze zrozumieniem, zostaw jakis swoj komentarz jak chcesz a jak czegos nie zrozumiesz to pisz , pytaj   .... pomozemy

W takim razie napisze co zrobie a jak bedziesz mial ochote korygowac to pisz ;) Z Gory dzieki

 

 

W fazie indukcji rslina rosnie jeszcze dwa tygodnie , sugerowales aby nie dawac nawozu na weg wiec idac tym tropem daje im jesc z ziemi na okres indukcji , po okresie okolo 2 tygodni zaczne od polowy (?) dawki biocanna flora , co do reszty nawozow to nie mam pojecia jak je stosowac , poczytam tabelki jak przyjda ,nawilzacz ustawilem na 50% bo nie potrzebuje juz 70% poza tym na jednym lisciu mam brazowa plamke prawdopodobnie od twardej wody ktora leci z nawilzacza, na lisciach mam mikroskopijny bialy nalot ale grzyb to raczej nie ma prawa byc wiec uwazam to za nalot od wody twardej, zauwazylem muszki - prawdopodobnie owocowki - w glebie nie ma jaj , muszki w ilosci 1 na 2 dni , nie przejmuje sie , Moc lampy zwiekszona do 65% i tak zostaje do prawdziwego kwitnienia po indukcji - dam im sie jeszcze wyciagnac nie stosujac nawozow i nie podkrecajac na 100wke swiatla do czasu dwoch tyg . W tym tygodniu moze w koncu wyczyszcze boxa , wymyje woda z octem , wrzuce filtr i podlacze tube akustyczna , poki co zapach tylko jak sie zblize wiec nie ma problemu,

 

z fartem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

9 godzin temu, Pasjonista napisał:

Nie skumales mojego posta bo nie czytales ..  Pytania mialy byc o tego posta  - By na Tawka.org .....         Czy rozumiesz o co w nim chodzi     Len z ciebie i interesuja cie tylko twoje kwiaty .

 

Czytalem , traktuje sie jako osoba swiatla , nie mam problemow z czytaniem za to Ty z interpunkcja i skladnia wielkie - wieksze grono osob i tak nic nie zrozumie do czego zmierzasz w swoim poscie bo jest on napisany bez zadnej skladni . Nie interesuja mnie moje kwiaty tylko, nie bede podejmowac dyskusji w tematach w ktorych moja wiedza jest znikla ( nie wiem to sie wypowiem - tacy ludzie na prawde istnieja )

 

Prosilbym o wypowiedzi zwiazane z tematem , nie chcialbym zebys swoimi wpisami 'zablokowal' mi relacje. Zle mnie odbierasz i nie mam zamiaru tego zmieniac bo przestalem walczyc z wiatrakami pare ladnych lat wstecz.

 

Mam nadzieje ze sie nie obrazisz bo na trawce sie moze znasz ale z pisaniem to masz powazny problem , jesli chcesz pominac ten temat i odpowiedziec na moje pytania to byloby super , natomiast jesli masz jakies pytania do mnie to chetnie odpowiem , nie oceniaj ludzi zbyt szybko bo Twoja fotorelacje znam pewnie lepiej niz Ty , jesli wiesz o co mi chodzi :)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie musisz nikomu    doradzac , wystarczy ze napiszesz komus  Super u Ciebie to wyglada...    Bo jak kazdy tylko bedzie patrzyl na swoj growlog , tak jak jest to w wiekszosci ,to bedziemy stac w miejscu .Szczerze- to jak by bylo mniej takich osob  zapatrzonych w siebie to bysmy nie mieli tyle niedokonczonych GL. Mi chodzi o to zeby bylo lepiej, ale niestety ty sie do tego nie przyczyniasz .  I pewnie za jakis czas dotrze do ciebie o co mi chodzi . Powodzenia .  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 minut temu, Pasjonista napisał:

Nie musisz nikomu    doradzac , wystarczy ze napiszesz komus  Super u Ciebie to wyglada...    Bo jak kazdy tylko bedzie patrzyl na swoj growlog , tak jak jest to w wiekszosci ,to bedziemy stac w miejscu .Szczerze- to jak by bylo mniej takich osob  zapatrzonych w siebie to bysmy nie mieli tyle niedokonczonych GL. Mi chodzi o to zeby bylo lepiej, ale niestety ty sie do tego nie przyczyniasz .  I pewnie za jakis czas dotrze do ciebie o co mi chodzi . Powodzenia .  

Moj growlog bedzie ukonczony , jak i updatowany czesto. Przejrzalem wszystkie fotorelacje na tym forum i wypowiadac sie w nich bede jak uznam to za stosowne , rece slusza mi do pisania a nie nabijania licznikow - pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, xcslawko napisał:

no super u Ciebie to wyglada :)  z fartem brachu .... bede zaglodal  napewno :) a skad nasiona w UK wzioles ??

Nasiona mam z fast buds , jak wpiszesz w google to bedzie ich strona u gory , ja na nastepny raz chce sobie pestki zamowic ze Stanow i koniecznie sprobowac przynajmniej jedna pestke od Mephisto Genetics maja sporo obiecujacych odmian .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 minuty temu, lolaszek napisał:

Nasiona mam z fast buds , jak wpiszesz w google to bedzie ich strona u gory , ja na nastepny raz chce sobie pestki zamowic ze Stanow i koniecznie sprobowac przynajmniej jedna pestke od Mephisto Genetics maja sporo obiecujacych odmian .

spoczko brachu .. jak bys potrzebowal tanich pestek orginalnych w uk to pisz .. sluze pomoca  ... 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Indukcja dzien 2/3 . Sama woda + oprysk z kelp , jutro podlewam.

 

Lampa 70cm 60%

Wilgotnosc 70-80%

Temperatura 22-25

 

Dzien 28 , 27 i 25

2/3 dzien indukcji

Nie od nastepnego ale od ponownego podlania czyli okolo dwa tyg dostana biocanna flora+topbuster + carboload. Tylko musze doczytac czy mozna te dwa dodatki stosowac od razu .

large.20180303_091519.jpg.4aa4eb8406619a4171a40ce53d6ec3a2.jpglarge.20180303_091536.jpg.51b9cc363d8954e4cbbdb6f1be64cce5.jpglarge.20180303_091606.jpg.16889b9ac7fb629dc9f9d027f2b18097.jpglarge.20180303_091625.jpg.0de49bf5d02e28d60d32e89f676cac9f.jpglarge.20180303_091633(1).jpg.71ab25676c20c8c92573cf9a7b13c4ab.jpglarge.20180303_091932.jpg.566a958b1736c2bfc84ab703ac82d0d9.jpglarge.20180303_091947.jpg.47e7ca909320bef332b49f67d86ed9a5.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Plany na jutro : Kompletne wysprzatanie boxa , instalacja filtra ( bez podpiecia ) oraz przewodow wentylacyjnych izolowanych , wyczyszczenia nawilzacza.

 

Co zrobilem dzisiaj : Rosliny mialem dzisiaj podlac , z racji ze dosypalem im wilgotnej ziemi wszystkim oraz zrobilem konkretny oprysk - uznaje to jako wystarczajace dla nich i podleje jutro wieczor tym razem dawke zwiekszam do ok 300 ml bo pija wode szybciej .Od nastepnego podlania czyli gdzies za 6-7 dni daje im pierwsze polowe dawki biocanna flores a nastepnie cala z boosterami ( tu potrzebuje troche podpowiedzi)

 

Fotky z zewnatrz boxa z lampa.

 

rodzinka.pl ;)

20180303_161640.thumb.jpg.a38be9f495920c0b5facc3aad0174223.jpg

Edytowane przez lolaszek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+