Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED COB Citizen 150W | Canna | Pineapple Express, Gorilla Glue, Rhino Ryder


Recommended Posts

Dobrze sie uczysz calmag to podstawa przy tych ledach

 Przy apdejtach rob fotki w dobrym swietle bedziemy obserwowac by nie przespac momentu kiedy wjada odrzywki z calmagiem na czele i reszta brygady ktora tam masz . Tu u Ciebie moze byc po 5 dyszek z kwiata jak bedziesz dobrze sie przykladal i konsultowal kazde posuniecie  z elita forumowa czyli z kazdym chetnym do pomocy bez wzgledu na wlasne korzysci. Dobra karma wraca we wlasciwym czasie. Np. w postaci pestek od Vita ;-)))))

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 minutę temu, Pasjonista napisał:

Dobrze sie uczysz calmag to podstawa przy tych ledach

 Przy apdejtach rob fotki w dobrym swietle bedziemy obserwowac by nie przespac momentu kiedy wjada odrzywki z calmagiem na czele i reszta brygady ktora tam masz . Tu u Ciebie moze byc po 5 dyszek z kwiata jak bedziesz dobrze sie przykladal i konsultowal kazde posuniecie  z elita forumowa czyli z kazdym chetnym do pomocy bez wzgledu na wlasne korzysci. Dobra karma wraca we wlasciwym czasie. Np. w postaci pestek od Vita ;-)))))

 

 

No to czekam na ta elite bo do tej pory to juz mi wiedly uszy jak tej goryli liscie . Co jeszcze mam zamowic ? Tu mnie to nie kosztuje wiele a jak cos ma pomoc to zainwestuje , 50g z planta dla mnie opcja kosmos ale czemu nie ? Bazowo jak bede mial dobrze strimowanego i minimum po miesiecznym curryingu worka 100g to bede uwazal calosc za wiecej nizeli sukces.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, Pasjonista napisał:

Zamow sobie mala buteleczke Aptus Topbooster i Advanced Nutrients Carbo Load i ja bym ta canne flora zamienil na AN Connoisseur Bloom z PH perfect technology  latwiej i wiecej

 

 

Zaraz popatrze, niestety ale biocanna juz zamowiona i w drodze. Na pierwszy grow sie powinna nadac , czy generalnie jest z nia cos nie tak ? Troche jednak mnie kosztowala , chodzi tu tylko o to ze rywal automatycznie trzyma PH i jest bardziej skondensowany  ? A wlasnie jesli bede uzywal odzywek i mam ph down to uzywam wody kranowy ph8 czy wyregulowanej ph down , bo cos mi swita ze nie wolno chyba kwasu mieszac z odzywkami .

 

Edytowane przez lolaszek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, Pasjonista napisał:

Lejesz kranowe 24h czekasz dodajesz koksow mieszasz czekasz 5 minut mierzysz ph Pewnie cos 7.2 wiec lejesz ph- mieszasz mieszysz i delikatnie. Jak za duzo ph- polejesz to albo kupujesz ph+ albo nowa wodw. Musisz wyczuc na pierwszy raz przygotuj wiecej odstanej wody

 

 

Nie bedzie problemu, mam dokladny miernik i zapas plynu kalibrujacego na nastepne 32 lata.

 

:)

 

Te graty co pisales to patrzylem jedno kosztuje okolo 20f drugie 5f za mini butelki , kupie jak zaczna sie robic preflowery .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, Pasjonista napisał:

Warto zwlaszcza do tego co juz masz booster od Aptusa i ten tani Carbo Load . Chociaz sa growerzy co mi racji nie przyznaja bo niby sie nie miesza roznych producentow ale te dwa moim zdaniem mozna to dodatki i nie sa chemia ...

 

 

I dobrze, absolutnie nie chce chemi , robie to dla wlasnej konsumpcji i zalezy mi na smaku .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+