Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED MarsHydro II 700 305W | Plagron | O.G. Kush, Blue Cheesee, Honey Cream


Recommended Posts

Teraz, Dobry Człowiek napisał:

Bedzie dobrze a wynik może Cie zaskoczyć tylko potrzymaj jeszcze najlepiej puchną w ostatnim tyg. Wiec warto poczekać

Tak warto ale jak za dlugo bede czekal to poziom thc zacznie spadac a cbd wzrastac czego chce uniknac. 1 Honey Cream (Royal Caramel) i  1 O.G. Kush max 17 ida pod kose. Reszta zostaje do 04. Marca

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

6 godzin temu, Dobry Człowiek napisał:

Toś ku**a z 2 hektary pola trza ogarnąć hehe świruje ale ilość jest ja tu myśle o 30 a ty 150  oby poszło w tym roku :)

10 miejscowej na auto po 15 i 3 miejscowki na sezonowki. Chyba ze nie bede mial pomocnika to 70 sztuk nie wiecej. A wracajac do Indoora to zostaly jeszcze 3 tygodnie. Mysle ze spuchnie dobrze

Edytowane przez Fobos
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie wierz nigdy w defo bo to mit zabrałeś roślinie baterie (poczytaj o fotosyntezie roślin) co za tym idzie roślina odbuduje liście ale w kwiatostanach co odbije się ostatecznie na małej ilości kielichów kwiatowych i większej ilości liści w kwiatostanie.Sory @Dobry Człowieku ale ja nie widzę tego co ty lecz miło że dodajesz otuchę.Osobiście uważam te ledy są ch**a warte nie ma jak stary poczciwy HPS a jak led to tylko cxb to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+