Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150, 250W | AK 47, AK 472, White Russian, Diesel Rider


Dzik

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, no Dzik, jestem pod wrazeniem. Milo patrzec na las topow, ale chyba przez to, ze jest tak malo miejsca topy sa mniej nabite?

Jak oceniasz taka ilosc roslin wzgledem buds i plonu? Jest to porownywalne np do 2 roslin w takim namiocie czy tam 4? Jak z czasem uprawy i wielgoscia buds? 

Wiem, ze jeszcze nie skonczyles, ale przypuszczam, ze to nie Twoj debiut z taka iloscia roslin.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak miałem wiele razy wiele roślin w boxie.

Nie będę zagłębiał się w szczegóły podzielę się wnioskami.

Jak masz dużo roślin w boxie musisz prowadzić szczyty tak aby jeden nie zasłaniał drugiego. Najlepiej powierzchnia szczytów w kształcie misy gdzie w środku jest lampa.  Zbierasz tak jak z siatki czyli same szczyty (jakość). Doły raczej łyse.

Zawsze zbierzesz dużo bo zawsze masz dużo pąków i są one maksymalnie oświetlone. Jeśli są maksymalnie oświetlone to muszą puchnąć nie ma innej opcji. Gorzej z dołami bo jak przesadzisz to tam światło nie sięgnie i nie będzie szyszek albo będą małe.

Inaczej nie ma sensu wg mnie uprawiać. Trzeba maksymalnie wykorzystać powierzchnię. Jednak nie warto przesadzać.

Teraz myślę że przy powierzchni 60x60 warto posadzić 4 sztuki, zrobić na każdej po 4 szczyty. Wtedy topy będą długie, w kwiatach od spodu po szczyt. I to pewnie będzie optymalnie. 

Poniżej wrzucę fotkę gdzie miałem 9 sztuk w boxie. Na fotce jest zbiór z jednej rośliny. Oszacuj sobie ile to gram i pomnóż razy 9! :-)

gallery_40794_969_457436.jpggallery_40794_969_120978.jpg

gallery_40794_1017_143284.jpg

gallery_40794_1004_700624.jpg

 

 

Poniżej butelka 1,5l !

gallery_40794_1552_359183.jpg

Popatrz niżej. Te donice mają po 9x9x13 cm. Kiedyś chciałem całego boxa w takich topach robić :-)

gallery_40794_1346_93171.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

o panie ale mi przypomniałeś z tym zdięciem mego " Lajdaka" że muszę znowu go powielić nim mi się pechy zestarzeją w lodówie.Zostawiłem jeszcze sobie ze 20szt. więc jakaś szansa jest że 2 letnie nasiona jeszcze strzelą a wiele osób już mnie o nie pytało i by chciało kupić partię więc trzeba chyba mini odpalić i działać.Ładny masz tam dywan ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+