Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED Cree 3590 Meanwell HLG-240 1400C 250W | White Widow, Royal Madre


Recommended Posts

Hmmm no idzie to jakoś powoli. Nastała odwilż i jest cieplej to i kwiatki ruszyły . Trochę pozmienialy kolory Ale wychodzą na prosta w dzień mają już nawet 20st A noc 18st więc jest ok w miarę. Jakoś dały radę. Co do roślin to Royal madre są do sufitu prawie :-) Ale takie wielkie urosły A kwiatki dopiero zaczęły się formować więc im daleko jeszcze do konca myślę że ze 4 tygodnie A widow jest jakby z tydzień szybciej więc myślę że ze 3 mu wystarcza Ale i one odczuły zimno chociaż są całkiem innej budowy bo są niskie może mają z 50cm wysokości Ale Za to mają po 6 szczytów które właśnie odbijają przy kwitnieniu. Także może jednak coś z tego będzie . Zdjęcia wrzucę może jakoś jutro . Mało czasu, dużo malowania ostatnio i klepania :-) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pytam czy zauwazyles jakas szkodliwosc mniejszej niz 50 cm odleglosci . W moim ostatnim zakonczonym  GL : "szafeczka z kominkiem" pisales mi o tym . Ja mam jednego coba i mimo 30 cm bylo wszystko Ok. Ty masz ich wiecej, wiec jakie spostrzezenia. Praktyka a teoria niekiedy nie chodza w parze. Ja wiedzac o tej odleglosci zaryzykowalem , ty nie miales wyjscia jak ci tak porosly.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogólnie to wydaje mi się że robią się liście żółtawe Ale staram im się dawać więcej światła stopniowo. Następnym razem nie będzie problemu z temperatura to będzie coś więcej wiadomo jak to te światła świecą. Ooki co nie przekroczyłeś 200w z jednego zestawu czyli 5 cobow więc wychodzi po 40w na jeden cob. Jak czytałem to najlepsze ustawienie ich jest koło 35w na sztukę. Ja ze względów że temperatura niska dałem im więcej bo więcej ciepła produkują. A tak to 180w to max. Więc zobaczymy. Następnym razem robię sobie northern lights. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+