Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED Cree 3590 Meanwell HLG-240 1400C 250W | White Widow, Royal Madre


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiem zawsze sprawdzałem przy mineralnych. Ale tych nawozów od AN trochę jest moja woda z kranu ma ec 0.2 jak zmierzam tyle nawozów nie wiem czy ec nie wyjdzie za wysokie. Będę podlewal dwa razy sama woda potem nawozy i tak na zmianę woda z kranu ma pH 8.4 więc chyba też będę musiał zabijać ph- do odpowiedniego. Dlatego się zastanawiam czy potrzebuje te osmozy czy starczy mi odstaną i będzie ok. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No zobaczysz jak będziesz podlewał.zobaczysz ile ma woda sama A ile ma jak przeklęci przez ziemie A korekty już później. I zrób sobie plan jak je będziesz podlewał bo wszystkich ma raz raczej nie będziesz dawać więc dobrze sobie je rozbić. Na grow to tylko chwilę będziesz dawać te na wzrost bo pierwszy tydzień woda i ewentualnie te do korzeńi. Na kwitnienie też jest ich dużo Ale większość to tylko daje się dwa tygodnie i zmienia się na następny. Ja bazy przeplatam z dodatkami. Co by nie za dużo Ale to też różnie bywa i wszystko wychodzi w praniu. Spokojnie A wszystko będzie ok. Aaa i dobra ziemie też warto. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+