Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 250W Cree 5x3590 Driver hlg-240 C1400c | Automaty


Recommended Posts

No sporo ludzi właśnie przelicza na wat. Fajne te drivery. Wygooglowałem je na szybko. Duży zakres napięcia na wyjściu i regulacja prądu od 700 do 1400mA. Ile taki jeden driver kosztuje? Może bym się skusił na ye coby. Na razie tylko mntowałem na kolorowych power ledach. Ale efekty też ok. Zważywszy, że to najtańsze chińskie ledy były.

Fajnie a lampa rozwiązana, że można przesuwać radiatory od środka na zewnątrz. Ijeszcz ta regulacja prądu. Dobrze pomyślane. Obstawiam średnio 40-50g z rośliny. Czyli 320-400g jeden i 280-350 drugi namiot. Czyli 1.6 jak najbardziej realne. Chociaż bardziej by mnie kWh interesowało :)

Z tym emersonem też ostatnio widzę, że ludzie kombinują. Pierw były ir na cały czas świecenia a teraz dają na oddzielnych driverach i programatorach na ostatnie 15-30 minut czy jakoś tak.

Ja bym do samych profili dokleił parę 660 i 430 np. Albo jeszcze 630-640 i 450-465. Można pokombinować.

Mógłbyś wrzucić zdjęcie potencjometru?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dopiero teraz znalazłem info jakie odmiany. Auto nl, ak, lemon haze. Fajne :) No rozwijają się super. Fajnie jak byś mógł pisać przy zdjęciach który dzień życia. Byłbym wdzięczny :) To zdjęcie gdzie trzymasz dłoñ przy roślinie na ziemi, to ona jest po jakimś treningu? Od cholery bocznych odrostów. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Maja już włoski więc już w sumie mo zna zmienić nawozy. Ja dziś podjąłem je woda z rhizotoniciem ph 6.40 A następny raz będę już podlewać connoisseur a i b z canna boost bio. Nic jest 80x80x180 więc powinno być ok.

A co do łodygi i odrostow no tak idą nic nie robię przy automatach ewentualnie fany od czasu do czasu będzie trzeba wyciąć. Takie więc sobie wyrosły co mnie cieszy. Te trzy z tyłu są już wogole mutanty. Wyszły najszybciej i póki co odstają od reszty Ale wszystko pod kontrola :-)

Temperatury też staram się nie przekroczyć 25° w dzień i 20°w nocy

 

 

large.Screenshot_20171007-111600.png.7f54b0925bbaa73f5df22c419dc2188a.png

100kohm ma 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja kupowałem coby z driverami i holdery plus reflektory ze stanów rapid led sie zwą.  Koszt za chip to bylo 38dol 

Reflektory i holdery to jakieś 6dol  za komplet na jednego coba

Driver z regulacja to 69dol do tego wszystkiego jest cło mnie wyszło prawie 70 funtow. Także może trochę drogie Ale póki co nic bardziej efektywnego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+