Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 250W Cree 5x3590 Driver hlg-240 C1400c | Automaty


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z nawozami a+b można je stopniową i płynnie przechodzić z fazy na faze jak się komuś chce. A więc nawóz na wzrost ma dwa składniki A i b. Każdy z nich ma inne npk.  A ma więcej azotu A b mniej. Więc ja daje na wpierw więcej składnika A później się to wyrównuje A pod koniec grow daje się więcej składnika b. I tak samo z bloom. Ale tak na koncu kazdy leje co chce i jak chce  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja uzywalem   zestawu A+B od Mills &DNA i producent podaje zeby lac tyle samo. Pewnie kazdy tak podaje. Niestety ja przesadzilem i przenawozilem w kokosie ale topy byly i tak takie oblane zywica(o dziwo palenie nie dusilo ). Moim zdaniem ten Mills A+B nie potrzebuje cal magow czy extra PK. Wystarcza na cala uprawe. Kolejnego mini growa polece tylko na tym Ale pierw musze jakis porzadny Ph meter kupic. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bez klipsa dwubiegowego nawet nie startuje. A co do dni i wilgotności to ż dniami to raczej nie liczę najbardziej przy automatach. Do wody dałem 15 zeszłego miesiąca. Więc mają trochę ponad miesiąc A nawóz na flo mają od tygodnia. Jakieś kilka dni po tym jak się pokazały pre flowery. W drugim mniejszym namiocie jest różnie 3 tygodniowe i są też dwutygodniowe.  Wilgotność jest póki co 60% pod liśćmi i 50% nad liśćmi więc wszystko git. Temperatura to 19 noc i 24 dzień 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+