Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 250W Cree 5x3590 Driver hlg-240 C1400c | Automaty


Recommended Posts

O 15.12.2017 o 13:16, Grzybek35 napisał:

Jatych tabletek nigdy nie używałem Ale dobrze mieć wodę filtrowania do podlewania. Ja kupiłem sobie osmoze i woda ma ec 0 także masz większą kontrolę nad narodem A i nie ma chloru itp. 

Ja tez mam filtr osmozy - ale czytalem ze takie czystej wody tez nie mozna lac, za czysta hehe, ze ludzie mieszaja 50 na 50 z kranowka - co o tym myslicie?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prawdopodobnie przez to tak myślą bo w wodzie po osmozie nie ma kompletnie nic żadnych minerałów czyste h2o. A co za tym idzie nie ma tam chloru , fluoru i całej reszty chemii Ale również i tych dobrych takich jak wapń magnez no wszystkie jakie są dostępne taka czysta baza gdzie wszystko zależy od nawozow i dodatków jakie się dodaje. Bo tu wszystko kontrolujemy sami. Przeważnie trzeba jeszcze dodawać extra calmaga właśnie dlatego że woda jest jałowa. Plus jest taki że ppm takiej wody jest prawie że 0 A wody kranowej ponad 200 gdzie przy veg daje się coś koło 800 A na kwitnienia coś przy 1400 aczkolwiek przy dobrych warunkach można więcej plus to że mamy jeszcze 200ppm w zapasie bo mamy wodę z 0ppm. 

Ja osobiście powiem tak że przy swoich lampach ustawionych na 145w teraz zauważyłem że rośliny rosna bardzo szybko ale tez bez dodania calmaga i większej ilości mikroelementów rośliny mają tendencję do pokazywania niedoborów właśnie wapnia i magnezu. Robią się plamki na liściach . Tak czy siak dla jednych źle A dla innych lepiej bo większą kontrolę się ma. W szczególności przy hydro. A i mozna taka wode pic sobie w domu gdzie zaoszczędzimy sobie sporo zbednych chemikaliów i cieszyc sie czystym h2o. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+