Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 250W Cree 5x3590 Driver hlg-240 C1400c | Automaty


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

18 godzin temu, Grzybek35 napisał:

Hmmm mam już po 6 sztuk na namiot. Nasiona z Royal Quinn seeds czy jakoś  tak. 6 x White widow i 6 x  Royal madre. I tym razem są to zwykle feminizowane. Wybór taki padł że względu na dobra tolerancję na zimno (ponoć). Także zobaczymy.

kozak to wyszlo jak wysoko trzymasz te lampy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Vito napisał:

Malina ! Powiedz czy taka metoda pakowania coś przepuszcza zapachu ? To zwykła zgrzewarka z supermarketu czy jaka ? Bo mnie już wkurzają srebrne worki a to by było idealne :) 

Cześć. Te worki są do pakowania prozniowego A z zapachem spoko i ogólnie szybciej się robią niż trzymanie w słoiku;-) także polecam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Grzybek35 napisał:

A z jakiego sklepu brałeś? Jak będziesz miał z czymś problemy przy budowie lampy to pisz postaram się pomóc. 

TME https://www.tme.eu/gb/  - nie polecam, jak mozna sprzedawac towar ktorego nie ma sie na stanie, i zamiast sprowadzic klientowi jak najszybciej to daja cie termin ponad miesiac , sorry w sumie to nawet 2 miesiace - chore... Ale ze do lutego pewnie bede skladal ta lampe to az tak mi sie nie spieszy z tymi drivrami, najpierw zrobie cala konstrukcje  .. hmmm mam ciekawy plan, ale nie wiem czy bedzie to praktyczne :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+