Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 250W Cree 5x3590 Driver hlg-240 C1400c | Automaty


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wazne zeby dzialaly

edit: chcialem tylko zeby skumal jak sklepy leca w chja i nie maja nawet towaru na stanie bo leci 2 miechy z chin

edit2: uziemili kolesiowi kase do lutego i do tego te drivery w lutym juz pewnie beda tansze dlatego troche niespoko

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, Grzybek35 napisał:

Ja swoje brałem z usA i były w 5 dni . Ważne co by przyszły. A jakie w końcu składasz te lampy?

9xCBX 3590 takie same co i ty masz, inaczej mam plan w glowie odnosnie calej konstrukcji - chce zrobic tak bym mogl lampy przemieszczac w boki jak i w gore i w dol , na takich prowadnicach jak masz przy polkach w biurkach , 30cm w gore lub w dol - tak by jak jakas panna sie ociaga ze wzrostem bede mogl obnizyc ta lampe nad nia w dol - bo mam namiot 1.2 x 1.2 wie c idealnie wchodzi. mi 9 panien, czyli kazda bedzie miala nad soba jedna lampe CBX :) z regulacja gora i dol :) pewnie bedzie to sporo wazylo finalnie, ale HomeBox-y maja ponad 20kg udzwigu - powinno wystarczyc

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, rooky napisał:

wazne zeby dzialaly

edit: chcialem tylko zeby skumal jak sklepy leca w chja i nie maja nawet towaru na stanie bo leci 2 miechy z chin

edit2: uziemili kolesiowi kase do lutego i do tego te drivery w lutym juz pewnie beda tansze dlatego troche niespoko

no troche lipnie - co prawda proponowala mi babka zwrot kasy ale ja juz nie chcialem sie bawic w szukanie nowych driverow i stwierdzilem , ze i tak zanim zrobie cala konstrukcje to pewnie do tego czasu drivery zdaza dojsc .. hmm i pewnie tak bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przy budowie masz pole do popisu Ale przy takiej ilości ledow na taki namiot jest aż nad to i zobaczysz że będziesz musiał uważać z tymi lampami bo są naprawdę mocne i raczej 360w nie będziesz przekraczał bo 40w ze sztuki Ci styka A jak będziesz miał reflektory to krycie będziesz miał trochę bardziej skupione. Z 9 cobami można zdziałać cuda :-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Grzybek35 napisał:

Przy budowie masz pole do popisu Ale przy takiej ilości ledow na taki namiot jest aż nad to i zobaczysz że będziesz musiał uważać z tymi lampami bo są naprawdę mocne i raczej 360w nie będziesz przekraczał bo 40w ze sztuki Ci styka A jak będziesz miał reflektory to krycie będziesz miał trochę bardziej skupione. Z 9 cobami można zdziałać cuda :-)

Hmmm az sie morda cieszy :)  mam nadzieje, ze bede bardzo pozytywnie zaskoczony, tym bardziej ze bede jechal na BIO Tabsach 

 

p.s. apropo BioT.   - ostatnio sprawdzilem wode w podstawce u jednej z panien na BIO , i o dziwo miernik EC pokazuje max skali 3.6 , a moglo byc. i duzo wiecej  - czy to normalne na bio jak podlewam wedle zalecen czyli woda woda woda, 5 -6 tydzien Orgatex ,Bactrex i znow woda woda itp.. ?? 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+