Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 250W Cree 5x3590 Driver hlg-240 C1400c | Automaty


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie ma sie co oszukiwac, ale COBy to przyszlosc upraw konopi. Piekne efekty, tylko troszke inny styl zabawy z roslinami. Ledy maja to do siebie, ze ich spectrum i dlugosc fali lepiej przenikaja przez rosline, a co za tym idzie rosliny sa bardziej glodne. Musisz dbac bardziej o magnez/wapn i pk, a wyrosna potwory. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No ogólnie rosna bardzo szybko. Ogólnie też dałem im jakiś tydzień temu micro od advanced nutrients bo tam są właśnie minerały itp Ale widocznie malo. Tak czy siak już zamówiłem calmaga od advanced nutrients i ma być jutro. 

Dodam że póki co ledy jeszcze nie nie pracują pełna mogą bo tylko na 185w A do 250 jeszcze troche jest zapasu. 

Korzonki przy niektórych to widać ż góry tyle ich jest i będę musiał trochę podsypac ziemia.  

Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dopiero dolaczylem , pieknie to wszystko wyglada, w te ledy chyba trzeba zainwestowac :) ... podpinam sie pod prosbe o zrobienie DIY tych lamp... Ja caly czas walcze z temperatura pod HPS600W, i w cieplejsze dni jest kolo 29-30... chcialbym zejsc do 25 :) ... p.s. mozesz dac fotke tego leda co masz na sprzedaz?

znalazlem na ebay cos takiego

https://www.ebay.co.uk/itm/PGL-C5-Cree-CXB3590-5-COB-LED-Grow-Light-Fixture-3500K/302498548497?hash=item466e518b11:g:M2AAAOSwICpZ70Lk

 

5szt za 429f -  czym sie roznia od twojego zestawu??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+