Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | BioTabs | Amnesia Auto


TrippyHD

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O 21.09.2017 o 10:52, Vito napisał:

https://www.biotabs.nl/pub/media/wysiwyg/pdfs/consumers-pools-small.pdf

 

Stosuj się super dokładnie co do zaleceń w instrukcji a będzie Pan zadowolony :zmiazdzony:

Super. Dziękuje.
Do pudełka po serku wiejskim gdzie wrzuciłem kiełek na czas inkubacji nie dodałem w ogóle nawozu do ziemi. Nie wiem czy to dobrze czy źle, natomiast teraz przy przesadzaniu dodam do docelowej donicy już Startrex i Mycotrex na roślinkę.
 

Dzień 3

large.IMG_0297_-_Copy.JPG.462efd20704ea648f4e815c78b16f42a.JPG

I teraz pytanie, czy taki kiełek który już się pokazał wrzucić do donicy czy jeszcze poczekać i potrzymać to w ciemni? 

Pytanie szczególnie do @Vito bo w Grow Logu @Funky Koval napisałeś, że za szybko troszkę wrzucony kiełek pod lampę. Koniec końców Funkiemu rośnie ładna roślinka jednak wolę się zapytać.

 

Edytowane przez TrippyHD
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hm. Jest całkiem płaskie, natomiast sugerowałem się pudełkiem po Danonkach. Gdzieś w internecie widziałem dużo fotek gdzie ludzie wrzucali właśnie w takie małe opakowania więc stwierdziłem, że to nie może być gorsze. No nie wiem, zasugeruje się Twoją radą.

Tak, ma skorupkę. Rozumiem, że nie mam jej pomagać w zrzucaniu łuski?? 

Przesadzić już wtedy do większej donicy ?

Edytowane przez TrippyHD
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nawozu sadzonce się nie daje, tylko w docelowej.

Puki roślina nie pokaże listków nie trzeba lampy, a w innym growlogu pisałem o za wczesnym wsadzeniu do docelowej a nie że za wcześnie lampa ;) 

Roślinki nie dotykaj, sama powinna zrzucić skorupkę, możesz spryskiwaczem raz dziennie spryskać by nie wyschła jak jest pod lampą puki się nie otworzy.

Sadzonka za parę dni będzie gotowa do docelowej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, Vito napisał:

Nawozu sadzonce się nie daje, tylko w docelowej.

Puki roślina nie pokaże listków nie trzeba lampy, a w innym growlogu pisałem o za wczesnym wsadzeniu do docelowej a nie że za wcześnie lampa ;) 

Roślinki nie dotykaj, sama powinna zrzucić skorupkę, możesz spryskiwaczem raz dziennie spryskać by nie wyschła jak jest pod lampą puki się nie otworzy.

Sadzonka za parę dni będzie gotowa do docelowej.

Super. Dzięki za rade.

Zastanawia mnie jeszcze kwestia naświetlania. Doradzałeś komuś, tu na forum, aby zmienił godziny pracy lampy tak, aby działała ona za dnia a w nocy była wyłączona. 
Ostatecznie ma to jakieś znaczenie czy mógłbym nawet odpalić lampę od np. 17 do 11 przed południem następnego dnia ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

U mnie noc trwa od 6 do 12. Głównie dlatego, że mam w nocy taniej prąd.Dlatego świecę od południa do 6 rano. 

Jadę na razie na niewielkich ilościach samej wody i podlewam głównie poza obrysem doniczki torfowej licząc na to, że korzonki będą się w ten sposób stymulować do rozrostu. Obserwuję jednak uważnie, czy nie widać oznak braku wody bo takie podlewanie to tylko mój wymysł i może być totalnie od czapy. 

Nie mam też na razie zamontowanej wentylacji. Planuję jeden może dwa śmigła ze starego pc ale latynos mi się załaczył i czekam aż mi przejdzie. 

U mnie pozostałości ziarenka same zeszły choć wyszedł badyl zawiniety jakby postanowił wbić się w ziemię z powrotem. 

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+