Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | BioTabs | Amnesia Auto


Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 godziny temu, Vito napisał:

Zostaw je w spokoju, 5 dzień, stan ledwo sadzonka :D 

Powaga, mam pie****ca na punkcie tej roślinki. 

Mam nadzieje, że to jej nie zaszkodzi.

@Vito, myślisz, że mogę zostawić uszczelniony Grow na wysokości roślinki? Mam na myśli szczelinę, nie dopiętą przez oba zamki. Światło ucieka, natomiast świetnie zasysa mi powietrze do środka a roślinka "tańczy" niczym przy lekkim wiaterku na polanie. Według mnie daje to cyrkulacje powietrza lepszą, a Ty co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, joka.menas napisał:

Z tym rozszczelnieniem niby dobry pomysl ale wystarcza to co masz na wlocie

W sensie co? Wentylator? Takiego nie posiadam. Mam tylko wylotowy. Chyba, że mówisz o wlocie pasywnym. Taki otwór posiadam natomiast jest on na wysokości lampy i jest trochę zasłonięty przez ścianę szafy w której trzymam boxa. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, Vito napisał:

Wlot pasywny powinien być u dołu. Masz namiot uprawowy więc chyba masz tam po lewej stronie duży otwór do otworzenia, siateczka zapobiega przed niechcianymi szkodnikami.

 

Wylot - u góry bo tam zbiera się ciepłe powietrze

Wlot - pasywny, u dołu, bo tam chłodniejsze powietrze.

 

A ja głupi miałem to cały czas zaklejone... No dobra, to teraz mają jeszcze lepsze warunki. I tak rozwija się według mnie dobrze oprócz sporadycznych białych plamkach na listkach. Ale to moja wina raczej bo zraszałem to przy włączonej lampie gdzie temperatura przy roślince sięgała 31 stopni. Pięterko już się buduje, widzę jak wychodzą 4 nowe listki. Niebawem wrzucę update.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 godzin temu, Vito napisał:

jak nie masz jakiegoś dobrego specyfiku typu BoomBoom, CannaCure itp. to odpuść sobie spryskiwanie.

Mam BoomBoom Spray. 

Mogę go już w tej fazie rozrostu użyć ?

edit. Dobra. Dowiedziałem się, z googla i tutejszych growlogów, że to już dobry czas a moje maleństwa budują pięterko więc chyba wyjdzie im to na zdrowie. 

Tylko pytanie farmerzy. Użyć BoomBooma przed podlaniem czy już po?  Bo póki co od trzech dni nie podlewałem nic żeby ten litr wody który chlapnąłem całkiem bezmyślnie nie zabił mi maleństwa. 

EDIT.

Dzień 9

Użyłem dzisiaj, chwilę przed włączeniem lampy, BoomBoom Spray. Zrobiłem roztwór z pół litra wody i kapką nawozu. Wypsikałem skromną ilość, natomiast zgodnie z zaleceniem producenta - z rośliny aż kapało. Nie wiem jak dużo miałem tego wypsikać ale na oko zużyłem jakieś 20ml płynu. 

A tu moje maleństwo.

large.IMG_0345_-_Copy.JPG.f315d4c703fdff92f5e2fb77ca86ba92.JPGlarge.IMG_0344_-_Copy.JPG.2db4be13969f0acda15ba7732d90acb7.JPGlarge.IMG_0343_-_Copy.JPG.c27a0071b857283b026dfccc9d4d600a.JPGlarge.IMG_0342_-_Copy.JPG.cba8e11599d06cc52d5d20b916d5f3e8.JPG

Trochę się przechyliło, pomogłem jej bardzo delikatnie końcówką paznokcia i dosypałem skromną ilość ziemi z worka bardzo delikatnie przyklepując wokół niej aby jej trochę pomóc.

Edytowane przez TrippyHD
Dodano zdjęcia i update GrowLoga.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, dziadek Konopka napisał:

Te kropelki na siewce soczewkują światło i moga spowodowac poparzenia na mlodych listkach, w efekcie opóźniając rozwoj roślinki. Bezpiecznie je usuniesz chusteczką,

O czym Ty czlowieku piszesz? Miales kiedys do czynienia z boom boom spray? W tym przypadku po to sie psika z samego rana podczas wlaczenia lampy, bo chwile mija zanim lampa zaczyna chodzic na pelnych obrotach i boom boom spray sie wchlania w tym czasie. Nie ma mozliwosci poparzenia roslin jak w przypadku psikania podczas dnia. Zreszta sam producent podaje zeby stosowac z samego rana, chwile po wlaczeniu lampy. Dodam od siebie, ze stosowalem boom boom spray o roznych porach dnia i ani razu nie popalilo mi roslin, wiec spokojnie bez obaw, nic sie nie stanie!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+