Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Carlos walczy z jesienną depresją. Jak to latynos, słabo znosi zimno, szarość i deszcze. 

Zielona natomiast albo wcina dolne liście, albo coś skopałem. large.20171022_171709.jpg.033cc82472650ea70894695afd3e7a1d.jpglarge.20171022_171819.jpg.ddbcd0630938c4572201591b2f77e75d.jpg

 

Ostatnie dwa podlania były bez nawozów ale z TOPMAX biobizz. 

Ostatni raz Biobloom poszedł tydzień temu. 

Na górze wygląda dobrze, zielona i sprężysta. 

large.20171022_171500.jpg.96375e6d62186b9807f26f1f08453488.jpglarge.20171022_171441.jpg.e5ef54c2a51d19d67a740a893a39f26d.jpg

 

Trochę ciepło ma, bo temp oscyluje około 35 celcjuszy. Za to wilgotność opanowana, nie wzrasta powyżej 50

 Z temperaturą będę walczył schładzając cały pokój - zobaczymy. 

Jeżeli nic nowego nie wyskoczy to za 3 - 4 dni podleję znów z nawozem. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powoli zwiekszaja apetyt. Postaraj sie o jakis ph meter przyda sie na przyszłość. Wie ktos moze jak nawozy od biobizz dzialaja na ph wody. Woda z kranu u mnie ma ph 7.5 kiedys używałem Plagrona nie mialem ph metra ale wszystko szlo ok. Później jak kupiłem okazało sie ze jak lalem nawozy  to one obniżaly ph do 6.0-6.8 szczęście mialem.  U Ciebie te nowe listki żółkna od koncowek Przenawozenie raczej nie. Stawialbym na początkowe obiawy braku żelaza (ph gleby>7.0) to ciagnie za soba magnes i wapń. Probowalbym jak podlewasz woda to (czysta woda jak ma ph>7) jakiegos soku z cytryny dac i zawsze przelac by cos tam dolem wypłynęło. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ph metr mam i poziom podłoża stabilnie trzyma 7. 

Poszperałem jeszcze w necie i możliwe, że mam oznaki niedożywienia i braku magnezu lub fosforu. Niektóre łodygi liści zrobiły się brązowawo purpurowe co według poniższego kolesia oznacza ogólnie głód roślinki

 

Braki magnezu i fosforu mają całkiem podobne objawy, patrząc na to co pokazuje ten filmik i kolejny o magnezie. Podobne objawy widać u mnie. 

Łącząc puzle z tego wszystkiego. 

Kwitnie, więc żreć chce więcej. Ja starałem się nie przekarmić. Nawozy ostatnio dałem tydzień temu. Leję biobizz i nie przekraczam maksymalnych dawek, a one i tak z tego co piszą, nie są szczególnie skondensowane. Ostatnie dwa podlania z busterem kwitnienia, co może przyspieszyło jeszcze proces deficytu. Wszystko to skłania mnie do wniosku, że to początek niedożywienia. 

Podlałem dziś wodą i busterem kwitnienia topmax, więc kolejne podlanie za 3 - 4 dni - o ile szybciej nie osuszy donicy.

I tak miałem w planie następnym razem dać nawozu ale teraz to pewnie dodam jej tak zdrowo. 

Zrobię jej koktajl i dam 2ml biogrow, 4 biobloom i 4 topmax na jakieś 1,2litra wody.

Więcej i tak nie wchodzi - dziś lałem wolnym małym strumieniem z przerwami, a i tak operacja skończyła się tym, że część wody wyszło dołem do tacki. Co ciekawe po kilku godzinach w tacce zrobiło się sucho, a było w niej wody tak do 1/3 wysokości. 

Plany planami ale zobaczymy co będzie jutro i później. 

 

 

 

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Reszta lisci wyglada zdrowo, silnie, to tylko jeden dolny lisc, na zdj widac ze reszta lisci na samym dole juz powysychalo wiec mozesz je usunac, moze to byc miejsca pojawienia sie zarodnikow plesni. Po za tym jak dodajesz zdj z jakimis problemami to dobrze dodawac zdj w dziennym naturalnym swietle.

Co do biobizza to obniza pH. Ja osobiscie zastanawiam sie nad odstawiemniem biogrow, cos czuje ze rosliny mi przez niego spowolnilo, bo w tej uprawie lalem go duzo wiecej niz przedtem. Odstaw biogrow na jakis czas. Lej bloom i topmax. Mozesz zerkac do mnie, ja ostatnie 2 i obecna leje biobizza. Dodam ze cala uprawa ze scinka to tylko 4 strony calego tematu. szukaj 2 tytuly z CFL 150 W a obecna to tytul ma 3 uprawa, 3 rosl....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+