Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Spokojnie jak podlaczysz filtr to dokup 1metr  o srednicy 150mm przewodu wentylacyjnego izolowanego co ma wyciszenie na bazie welny mineralnej i naloz na ten zestaw co juz masz. Namiot material nie wycisza lepiej szafe stara z grubego drewna i na tyl dykte wywalasz i na wymiar niech ci  dotna tez jakas tania gruba sklejke ,dwa otwory dol gora i cichutko i nie widac nie slychac ,wejdz w moja galerie jest taki album Przebudowa szafy. Taka szafa nowa tansza jak namiot i kamuflasz bezcenny Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziędobry się z Państwem. 

Mamy dzień 33 i 8 od alarmu mikropreflowerowego. 

Przyszedł filtr, moje poprzednie rozkminy jak go zamontować były bez sensu, bo ledwo go wpasowałem w boxa. Jest filtr, który musiałem od razu połączyć z wiatrakiem na krótko, bez przewodu. Zostaje jakieś 3 cm do dziury w boku, więc wyprowadzenie jest na przewodzie wentylacyjnym - 3cm + to co nasunięte na wentylator.. 

Carlosowe DIY.

large.20171018_164744.jpg.913499c42e6e6436a80887253bc722b6.jpg

zielona ma jakieś 35 cm i jedynie ok 50cm miejsca nad sobą. 

Przez błędy konstrukcyjne mam bezużyteczną przestrzeń nad filtrem - uczymy się na błędach. Jak nie kupię namiotu, bidabox mk II będzie genialny...i na pilota :) 

A oto i meritum. 

large.20171018_160713.jpg.b519dc9e04333ee661dbf37951b77caa.jpglarge.20171018_160747.jpg.6c280055a3bd8b1d04b9816d486a99c9.jpglarge.20171018_160603.jpg.0285fb03c18f6d560d36f88e067dd29d.jpg

 

 Z filtrem doszedł TopMax biobizz. Jutro pójdzie razem z wodą. 

Leję jej 1l na raz i to wystarcza max na 3 dni, z czego już po dobie w donicy sucho. Zastanawiam się, czy lać więcej na jeden raz. 

Tylko wtedy będą pewnie dłuższe okresy bez podlewania, a jak nie będę miał przy niej nic do zrobienia zbyt długo, to jajko zniosę

Jednego liścia z dołu wyssała do suchego, oberwałem.

Czy to znak, że zbyt oszczędnie leję grow i bloom?

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

32 minuty temu, Funky Koval napisał:

Leję jej 1l na raz i to wystarcza max na 3 dni, z czego już po dobie w donicy sucho. Zastanawiam się, czy lać więcej na jeden raz. 

lej tak aż wypływa dołem :) 

Roślina ładna i zdrowa. 

Filtr dobrze zabezpiecz, bo z czasem będzie coraz cięższy... By nie spadł... I najlepsza taśma to taśma srebrna typu power tape ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dawno takiego okazu nie widzialem ja pierd...le  nie wiem kiedy sam ostatnio taka mialem wzorowy uczen z ciebie talenciasz . nawet koncowek nie ma popalonych -Przyklad Ksiazkowy

Mozesz ta rure dokupic i ten zestaw w nia wlozyc i nawet niech 40 cm za boxa wystaje bedziesz mial cicho i njiech Carlos ja podtrzymuje z booku przez 24h  bedzie mial co robic ten Adehadowiec   Pozdro 

ty tak bez ph metra jedziesz czy mierzysz cos   

edit  z tym growem to teraz ostroznie  

a to na dole w boxie to taki zapach zelowy

 

Edytowane przez Pasjonista
zadac pytanie
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Vito napisał:

... I najlepsza taśma to taśma srebrna typu power tape ;) 

A myślisz z czego mam boxa? :D

Dykta i srebrna taśma, która dziś się skończyła i musiałem przyłącze filtra wzmocnić gumową taśmą izolacyjną.

54 minuty temu, Pasjonista napisał:

....wzorowy uczen ....

 

Zdradziłeś moją tajemnicę.

Poczytaj zanim zaczniesz i rób to, co ci mądrzejsi mówią. Ograniczyć własne kombinowanie do minimum więcej obserwować, a mniej Carlosować :)

Jakbyście mnie tak za rączkę nie prowadzili, to gwarantuję, była by durna ziemia z castoramy, filtr ze skarpety, pierdyliard nawozów z różnej mańki, popalone końcówki i jedna żarówka xd

@Chory Królik zapraszamy z Carlosem. Sam sobie z nim nie radzę i każda pomoc na wagę złota :) 

Teraz powolutku do mety, żebym mógł za Wasze zdrowie porobić się na całego :D 

 

 

Edit...na dole to faktycznie żelik zapachowy ale trzymam go poza boxem, robiłem porządek i chwilowo się załapał na fotkę.

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiesz takie rzeczy nie przechadza bez echa  i wylapywane sa z prędkością puszczanych bąków przez wiadomo kogo

edit musze to napisac bo mnie paznokcie rosna.Zawsze są te porownania wzorowy uczeń i powiedzmy czarna owca dla tych co pamietaja a jak nie to w `zakończonych Cfl` 

Funky Koval vs.  Killerontheroad   mimo to brakuje mi go on mimo to jak uprawial mial swoj Styl lubie wracac i czytac jego wpisy Polecam po masle konopnym lepsze niz komedia      .... ale nie od Carlosa   :) .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+