Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak to staropolskie przyslowie mowi ^Jestes Kovalem swoich wypocin^  Ty jako Funky Koval pokazales swiatu ze z tych wypocin ktore wziely sie z nikad powstala Ona -Roslina ktora tak ma u Ciebie  jak na Jamaice, chociaz slonce nie to samo Rastamanem nie jestes to powiedz jak Ty to robisz .? Mega Bravo !!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki Panowie!

Wasze pozytywne emocje i wsparcie jest niezbędnym składnikiem tego projektu. 

Jest to też trening cierpliwości i opanowania nadgorliwych działań. A korci mnie, żeby przerzedzić ten gąszcz :) 

Jednak jak już powiedziałem, że do końca bez wygłupów, to trzymam się ustaleń. W donicy susza ale przetrzymam ją do rana.

Podlewanie robię zawsze zaraz przed tym jak zgasną lampy, czyli ok 7:00 - jutro dam jej koktajl grow + bloom. 

Podsumowując jak szło podlewanie:

Podlewam wtedy kiedy jest sucho i minęło min 3 doby od podlania.  

Do dnia 15 lałem niewielkie ilości co dzień, tak 1/3 max pół szklanki z daleka od roślinki. 

D15 - pierwszy raz solidna dawka wody, ziemia była sucha, poszło 750ml

D18 - pierwszy raz nawóz Biogrow 2Ml/0,5l - czyli maksymalna dawka, teraz bym tak nie podlał ale jak widać Biobizz wybacza :)

D22 - 750ml samej wody, nie wyszło dołem więc po  jakimś czasie dolałem trochę do podstawki

D25 - minął tydzień od podlania z nawozem i zauważalnie szybciej ziemia robi się sucha - 4ml/1l Biogrow

D27 - sucho i pojawiły się mikro preflowery :)  z tej radości dostała pierwszy raz na kwitnienie 4ml/1,25L Biobloom

Dziś już sucho. I jak piszę, że sucho to mam na myśli, że w podstawce nie ma wody, a ziemia w donicy jest luźna. Palec wciśnięty wgłąb ziemi również nie znajduje wilgoci.

Kolejne podlanie jutro. 

Będzie to D31 - i dostanie 2ml biogrow, 2ml biobloom na 1litr wody + ewentualna dolewka do podstawki, jak nie przeleci. 

Nie wiem jak inni początkujący ale jak widać, notuję co i kiedy robię. To pozwala zapanować nad nadgorliwością. Czasem głowa płata figle i wydaje się, że nie podlewałem od tygodnia a w notesie, że ledwie dwa dni temu. 

 

 

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

21 minut temu, Funky Koval napisał:

Nie wiem jak inni początkujący ale jak widać, notuję co i kiedy robię. To pozwala zapanować nad nadgorliwością. Czasem głowa płata figle i wydaje się, że nie podlewałem od tygodnia a w notesie, że ledwie dwa dni temu. 

Jedna z lepszych metod by ulepszać swoje projekty za każdym razem i niwelować błędy :) Ja mam zawsze kalendarz na namiocie ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No niezle teraz poczatkujacy growerzy powinni brac z Ciebie przyklad ( tez poczatkujacego) 

@ Vito dla tego Pana w drodze wyjatku wnosze o przyznanie rangi Grower juz teraz 

@Funky Koval jak tak dalej bedziesz sie rozwijal to za rok to my bedziemy oczekiwac podpowiedzi od Ciebie

edit. za rok znaczy od Nowego Roku tj. 01.01.2018   :-)

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Previously on Carlos The Plantator 

Kosmos. 
Błękitna planeta. 
Ziemia.
Ameryka Południowa
Columbia
Zadupie w Columbi
Szopa
Leżak
Carlos na leżaku
Wąs

Flashbacki. 
Kop na dupie ogrodnika. 
Muzykanci. 
Zielona roślinka, rośnie w efektach poklatkowych ( a co.. , ma się budżet z Columbia Picturies) 
Dwóch hombres, impreza, kac, młoda siniorita. 
Strzał w łeb, gaśnie światło, budzi się... 

Odcinek Psiąty Śmdziesiąty czeci: Ja, Carlos


Związany. Wypluwa knebel po dosyć długiej walce i strojeniu idiotycznych min...z wąsem. 
- Puta madre!
- ¡Maldito sea!
- Żeby go pomalowało! 

Cedzi przez zęby latynoskie śmiertelne klątwy

- żeby go swędziało i nie mógł się podrapać, mierda! 
- ja mu pokażę! - syczy spod wąsa - po mojemu będzie, a nie jakieś nudy pitu pitu, ustalenia i reguły


Tak się wściekł, tak napiął.. 
...Wzdął policzki jak banię, w oczach krwią zabłysnął, 
Zasunął wpół powieki, wciągnął w głąb pół brzucha 
I do płuc wysłał z niego cały zapas ducha.. 

Sznury pękły i Carlos znów wolność poczuł. Dalej to już poszło. 
Kupił wentylator korzystając z okazji, że Lermła akurat był krześwy i sklep miał otwarty. 
Wypieprzył dziadowskie śmigło ze swojego starego Atari. 
Do wentylatora tubę elastyczną z amelinium podłączył i do wylota z boxa przyłożyl. Obowiązkowo wszystko taśmą MacGywera oblepił.

large.20171016_202443.jpg.3017c4146f59c76c00956f7d0f97824a.jpg

 

Wentylator w szmaty zawinął, wszystko zawiesił i włączył. 

 

Wicher się zerwał, że mu sombrero z łba durnego zdarło. Huk i wycie na całe columbijskie zadupie poszedł, aż psy się rozwyły, krowy mleko dawać przestały a kury tylko srały zamiast jajca sadzić. 

Carlos sie w końcu od tego armaggeddona odturlał. Do szopy się wczołgał, sznurami na powrót okręcił i na na koniec grzecznie knebel do pyska wciągnął. 

- to nie ja - jeszcze pomyślał - ja tu sobie związany od początku siedzę.. 

Ciekawe czy przy tej wichurze zasnąć się da - pomyślałby Carlos gdyby myślał..Ale jełop zasnął właśnie. 

A w kolejnym odcinku : 

- Carlos twoja mać, a filtr węglowy?

- Co?!?

 

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bo to Carlos dobrze wie po co mu czysty pachnacy filtr.Pewnie zawiesi sobie  nad lozkiem by codziennie z rana przy wstawaniu glowa w niego walnac I przypomniec sobie ze

1 trza przepocone po calej nocy skarpety  zdjąc -powąchac czy dobrze przepocone czy moze jakiegos bąka -z- tyłu w nie zdusić.

2 podejść do owej suszarko-wentylarki

3 zdjac skarpety z dnia pierwszego (juz pachnace jakims eldorado kaktus  osioł nie wie sam dziwi sie węszy)  zawieszone tuz przy smigle co mu w wąsa dmucha  

4 wiadomo ...

cdn po cdn...

Zdrowizna z wiatrakami jak dlon Carlosa Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+