Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 3x600W | [AF] Royal AK, Amnesia Haze, Sweet Skunk, Sensi Skunk, AK47 Viking, Big Devil 2, Jack Herrer, Cream Mandarine


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, AfGG napisał:

nie komercja, tylko duże potrzeby :doctor:

Nie kazdy z duza iloscia lamp to komercja. Wiesz ile idzie trawy na olej RSO? Ludzie borykaja sie z ciezkimi chorobami i nie maja innego wyjscia jak robienie growroomow z taka iloscia lamp, a jeszcze inni lubia sobie po prostu popalic i takie skromne boxy jak ja mam albo inni rekreacyjni uzytkownicy im nie starczaja. Dla niektorych nie ma wyjscia, ja podziwiam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jeżeli boost i PK są od hesi to można śmiało, ja od canny mieszałem, oznak popalenia w h*j ale puchły jak szalone to wtedy jako młody alchemik lałem na potęgę chyba nawet więcej niż producent założył... później tego palić nie mogłem mimo flush'a... ale topy wielkie i ciężkie :D 

 

Elegancko idzie :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Vito napisał:

jeżeli boost i PK są od hesi to można śmiało, ja od canny mieszałem, oznak popalenia w h*j ale puchły jak szalone to wtedy jako młody alchemik lałem na potęgę chyba nawet więcej niż producent założył... później tego palić nie mogłem mimo flush'a... ale topy wielkie i ciężkie :D 

 

Elegancko idzie :D 

hah, no właśnie ja nie chce walić w opór a Boost Hesi mozna łączyc z Pk13/14Canna?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 7.10.2017 o 11:36, Vito napisał:

Uwielbiam takie dżungle, trochę przypał chwalić się komercją z konta admina ale może za jakiś czas pod nowym jednorazowym nickiem pokażę grow z 24x600W :)***

 

***Jako administrator oczywiście jest to moja wyuzdana fantazja i twórczość literacka, nie mam nic wspólnego z takimi uprawami :zmiazdzony:

Siema, mógłbyś sie pochwalić bo pewnie nie jedna osoba chciałaby zobaczyć :-)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+