Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
goldseeds.pl dutch-passion.com panpestka.pl
uNeedSome

HPS 3x600W | [AF] Royal AK, Amnesia Haze, Sweet Skunk, Sensi Skunk, AK47 Viking, Big Devil 2, Jack Herrer, Cream Mandarine

Recommended Posts

Box: Grow Room/zaadaptowany strych/pomalowane ściany na biało + dodatkowo folia refleksyjna
Oświetlenie: 3x HPS 600w
Donice: 12l
Ziemia: Uniwersalna ''Oaza''
Wentylacja: 2 Wentylatory rozbijające powietrze, oraz bezpośredni wdmuchujący świeże powietrze + przeciągi i otwarte okna
Nawozy: Canna Terra Flores, PK 13/14, Canna Bost
Fotoperiod: 18/6
Temperatura: ponad 30stopni  w dzień przy wilgotnosci od 40-55% jest uzależniona trochę od temperatury zewnętrznej ponieważ to strych, lecz będą modyfikacje zbijające temp.
Nasiona: Royal AK x Sweet Skunk x Sensi Skunk x AK47 Viking x Big Devil 2 x Jack Herrer x Cream Mandarine

łącznie będzie około 50 z przewagą AK47 Viking, niektóre nasiona nie wykiełkowały trochę z mojej winy przesuszona ziemia,  pierwsze wyszły 10 sierpnia reszta dosadzona

Zostały jeszcze 2 sztuki AK47 i jakiś gratis z poprzedniej uprawy 

Podlewanie manualne co 2-3 dni woda z kranu oczywiście ustana

large.1.jpg.2815fee5e70b5b1bf3500a070a5bdfc7.jpglarge.2.jpg.67ad03b6d3e7e97555338ac443f6373f.jpglarge.3.jpg.de3adae6831b252236b3852e7f67ac38.jpglarge.4.jpg.8bb862300e1ef75981b8405fc6c15622.jpglarge.5.jpg.d5c01983e4fbfb0f4558eefe2e3ccd01.jpglarge.6.jpg.69ca6f045936da0d124fd17d90b943db.jpglarge.7.jpg.37aeb06c2e1081365ee7a8f0c820541b.jpglarge.8.jpg.38695eaba485e7ebedc3d8999477a002.jpglarge.9.jpg.1c293364f2e33d76bf306679fcf63892.jpglarge_10.jpg.51b4fe8f3eac0dc7543e585bca8aa76e.jpglarge_11.jpg.20e0d5d0164a0acd28dd95d2ca33987e.jpglarge_12.jpg.279024063f460e83df331d9898dd1f5a.jpglarge_13.jpg.65c02129855c9af6cfe988b3b39241f9.jpg
a tu co nieco z poprzedniej ;) Ak47

będzie co palić :konopia: będę kibicował :)

Edited by AfGG

Guest don felipe

Sorry , że się wwalę w temat ale nie uważacie, że chwalenie się komercyjnymi uprawami to przypał (domowymi również)? Przecież wszystko jest do wytropienia,złamania etc.Po IP można dojść do wielu rzeczy. Według mnie chwalenie się uprawami to po prostu nie profesjonalne podejście to tematu.

Jeśli  robi się coś takiego to trzeba zminimalizować każde zagrożenie, przecież za to pucha jest, życie się sypie etc

Edited by don felipe

20 minut temu, don felipe napisał:

Sorry , że się wwalę w temat ale nie uważacie, że chwalenie się komercyjnymi uprawami to przypał (domowymi również)? Przecież wszystko jest do wytropienia,złamania etc.Po IP można dojść do wielu rzeczy. Według mnie chwalenie się uprawami to po prostu nie profesjonalne podejście to tematu.

Jeśli  robi się coś takiego to trzeba zminimalizować każde zagrożenie, przecież za to pucha jest, życie się sypie etc

IP doprowadzi Cię kolego do miejsca zamieszkania, a nie uprawy ;) Pozdrawiam

Guest don felipe

Nie no spoko, ale psy węszą chłopie i chodzą za ludzmi.

12 minut temu, don felipe napisał:

Nie no spoko, ale psy węszą chłopie i chodzą za ludzmi.

Nimi się nie przejmuje u mnie słaba policja jest, chwalenie się ''dobrym znajomym'' to jest głupota 

:elo:

@don felipe coś w tym jest co piszesz, ale jestem tu juz trochę czasu i jeszcze przypału nie było żadnego związanego z "chwaleniem się" jak to nazwałęś na trawce... Myślę że jest tutaj bezpiecznie :)

A co do projektu @uNeedSome... chyba lecisz na rekord ;) Pozdro i z fartem!

2 minuty temu, zasobnik napisał:

:elo:

@don felipe coś w tym jest co piszesz, ale jestem tu juz trochę czasu i jeszcze przypału nie było żadnego związanego z "chwaleniem się" jak to nazwałęś na trawce... Myślę że jest tutaj bezpiecznie :)

A co do projektu @uNeedSome... chyba lecisz na rekord ;) Pozdro i z fartem!

Dzięki, najbardziej interesuje mnie wynik końcowy AK47 Viking

7 godzin temu, Drugi Plan napisał:

Się zapowiada na grubo.

Prąd ciągniesz z sieci na to wszystko? :P

Powodzenia!

Rozliczenia nie przychodzą co miesiąc a i 3x HPS po 600 jeszcze nie jest tak przypałowe, zawsze są taryfy nocne lub weekendowe i tanio wychodzi, prokuratura nie może też wystawić nakazu przeszukania sugerując się jedynie zwiększonym zużyciem energii bo takich nakazów byłaby masa

10 minut temu, uNeedSome napisał:

Rozliczenia nie przychodzą co miesiąc a i 3x HPS po 600 jeszcze nie jest tak przypałowe, zawsze są taryfy nocne lub weekendowe i tanio wychodzi, prokuratura nie może też wystawić nakazu przeszukania sugerując się jedynie zwiększonym zużyciem energii bo takich nakazów byłaby masa

ojjj, żebyś się nie ździwił tyn nakazem... ponad tysiąc złoty za prąd za kwartał, może nie od razu mogą wejść, a zanim zapukają do drzwi to mżesz mieć już posprzątane i nic nie zastaną...Wiesz, różnie to bywa... Powodzonka jeszcze raz... 

4 minuty temu, One_Love_One_Life napisał:

ojjj, żebyś się nie ździwił tyn nakazem... ponad tysiąc złoty za prąd za kwartał, może nie od razu mogą wejść, a zanim zapukają do drzwi to mżesz mieć już posprzątane i nic nie zastaną...Wiesz, różnie to bywa... Powodzonka jeszcze raz... 

to nie pierwsza uprawa, rachunki płacone na bieżąco póki co spokój

Dziś byłem i jestem zdumiony AK47 Viking nasiona bardzo duże i ładne a kiełki wychodzą z ziemi już po 48h a były wsadzone dosyć głęboko 2-3cm Trochę modyfikowałem pomieszczenie aby zbić temperature mysle że będzie oscylować od 28-32 w dzień, za 3-4 dni nowe foty Pozdrawiam.

Witaj, elegancko, tylko elektrykę to się podwiesza, w razie rozlania wody może być problem.

O prąd się nie martw, niektórzy nie mieli nigdy tylu lamp i już sieją panikę i zamęt... Ja parę lat temu miałem 2x600W po całym kraju i zawsze spokój.

Co do IP to jest bezpieczne, przecież wszyscy tutaj jesteśmy w Amsterdamie (domena, serwer są w Holandii, jest SSL, administracja jest poza granicami PL).

Wpadka to 99% zasługa konfidenta.

A DonFilipe to Ty komercji nie widziałeś... :offtopic: Także proszę o zakończenie tej kwestii. 

Na flo to tam mega busz będzie :P

Ja osobiście zastanawiałem się nad powiedzmy dwoma lampami 400W, ale chciałbym to agregatem zasilić i zastanawiam się jaki do tego byłby najlepszy agregat i ile by mnie paliwo wyniosło. O wygłuszanie się nie martwię ani odprowadzanie spalin bo to mniejszy problem.

Słyszał ktoś o takim projekcie? Zasilanym agregatem? Jeśli tak to jakieś mocy powinien być ten agregacik?

:offtopic:nie jestem pewien ale któryś z naszych growerów stosuje agregat, nie pamiętam z kim o tym rozmawiałem, on miał zbiornik na paliwo ogromny (ogrzewanie domu paliwem)... dawno już... Na 1000W odpuść sobie agregat, przecież to małe zużycie prądu na dom (w mieszkaniu też by przeszło). Nie wiem czy są takie małe agregaty przystosowane do pracy ciągłej. 

O 21.08.2017 o 09:53, Vito napisał:

Witaj, elegancko, tylko elektrykę to się podwiesza, w razie rozlania wody może być problem.

O prąd się nie martw, niektórzy nie mieli nigdy tylu lamp i już sieją panikę i zamęt... Ja parę lat temu miałem 2x600W po całym kraju i zawsze spokój.

Co do IP to jest bezpieczne, przecież wszyscy tutaj jesteśmy w Amsterdamie (domena, serwer są w Holandii, jest SSL, administracja jest poza granicami PL).

Wpadka to 99% zasługa konfidenta.

A DonFilipe to Ty komercji nie widziałeś... :offtopic: Także proszę o zakończenie tej kwestii. 

Z elektryka racja, zdaje sobie sprawę, że może zostać zalana chociaż szkoda nie widziałeś poprzedniej uprawy te kable pływały w wodzie nie jeden BHPowiec złapał by sie za glowe niepotrzebnie za mocno przelewałem roślinki a z powodu braku podstawek woda się rozlewała naszczęscie nie doszło do tragedii teraz z umiarem podlewam, po ustabilizowaniu temperatury w pomieszczeniu zajmę się kablami. Dzięki.

O 21.08.2017 o 10:38, Drugi Plan napisał:

Na flo to tam mega busz będzie :P

Ja osobiście zastanawiałem się nad powiedzmy dwoma lampami 400W, ale chciałbym to agregatem zasilić i zastanawiam się jaki do tego byłby najlepszy agregat i ile by mnie paliwo wyniosło. O wygłuszanie się nie martwię ani odprowadzanie spalin bo to mniejszy problem.

Słyszał ktoś o takim projekcie? Zasilanym agregatem? Jeśli tak to jakieś mocy powinien być ten agregacik?

Miałem tam poprzednio 49 na flo i dawały radę mam jeszcze możliwosc porozsuwania na boki

large.1.jpg.439ecf3c6bd3bb9ee3731567f6d5dd72.jpg

Coś nowego, było jeszcze trochę miejsca na upchanie

large.2.jpg.843a97cdb801b67e2cc87dee0be99ea0.jpg 

Jack Herrer od Green House na początku trochę pozwijane liście miał teraz ładnie idzie

large.3.jpg.34c77e96facd6da9056fda0e81130a75.jpg

Sweet Skun od Royal

large.4.jpg.255f3eab92c0a8047b60beae5540669e.jpg

large.5.jpg.e203fd5017173f563f46beef85f5e5b3.jpglarge.6.jpg.d954eee77d38b63a6a138b1675534fe7.jpglarge.8.jpg.290e79a8859584b3572ff2d8bd64efaf.jpglarge.9.jpg.99cebd86f212b0ae7eb1e0459da41be1.jpg

nowe Amnesie od Royal

large_10.jpg.3fd680b36e3a34ffc4bd67c45505deb7.jpglarge_11.jpg.702ef35e3137a45e6c122304827f48d6.jpglarge_12.jpg.7831e12a87d1e4483e987d99088f829b.jpg

a tym będę sobie wstrzykiwał marihuanine :D

Ogólnie na początku trochę leniwie rosły ostatnio coś przyspieszyły i dają rade, niektóre lekko wyciągnięte  w sumie dużo światła jest z nowości doszedł keramzyt miał być perlit, ale nie mogłem znaleźć w miarę małego same głazy mieli po hurtowniach udało się zbić temp. jest w miarę dobrze 28 stopni w dzień i koło 20 w nocy

Przepłukałeś keramzyt ? Zrób test.

Wsyp sobie garść keramzytu do litra wody, wymieszaj i po chwili sprawdź pH i EC wody. Przed testem sprawdź wodę i porównaj, ja kiedyś zrobiłem taki test, ale nie zrobiłem fotek, a teraz nie używam mierników ani keramzytu... 

19 minut temu, Vito napisał:

Przepłukałeś keramzyt ? Zrób test.

Wsyp sobie garść keramzytu do litra wody, wymieszaj i po chwili sprawdź pH i EC wody. Przed testem sprawdź wodę i porównaj, ja kiedyś zrobiłem taki test, ale nie zrobiłem fotek, a teraz nie używam mierników ani keramzytu... 

Powiem Ci szczerze, że nie płukałem ale chyba zrobię taki test wiem, że to musztarda po obiedzie, ale niektóre roślinki od początku rosną z keremzytem dajmy na to te po prawej ostatnie i Amnesie i wyglądaja zdrowo. Też nie wiem od czego to zależy jedne idą szybciej drugie wolniej chyba genetyka nasion.

Co sądzisz o tabletkach Co2? strata kasy czy dają coś 

Edited by uNeedSome

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page and RODO