Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Da Vinci IQ vaporizer przenośny - recenzja


MeryZpolsky

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Od dawna wspominałam o tym, że chcę vaporizer Da Vinci, ich jakość oraz technologia są na wysokim poziomie. Zawsze na targach musiałam podejść i wypytać się o ich produkty, podobały mi się ich starsze modele tj. Ascent, choć nadal chce ten model, skusiłam się na ich nowość.

Zatem nie mogło zabraknąć nowości w mojej torebce, jest nim Da Vinci IQ przenośny vaporizer do inhalacji suszem.

59510ec681727_large.da_vinci_iqg.jpg.783

Już na samym wstępie muszę dodać, że Da Vinci kieruje się jakością swoich produktów, taki jest właśnie nowy IQ.

Dopracowany i jakość jego jest bardzo wysoka, jest dość ciężki, ale solidny i na pewno wytrzymały.

large.595106ebe12c8_davinciiqfr.jpg.7d4d



Styliści postarali się, jego wygląd jest bardzo atrakcyjny, trzyma się super w ręce, ma genialny ceramiczny ustnik, który sprawia, że jakość inhalacji jest wysoka. Ustniki są dwa, ceramiczny i z tworzywa sztucznego, jednakże ustnik ceramiczny wydaje mi się bardzo higieniczny.

Cieszy mnie bardzo fakt wysokich temperatur, jakie można na nim uzyskać, głównie mnie interesują temperatury od 180 do 220 i Da Vinci to ma!

large.5951071b05338_davinciwhittl.jpg.9b


Palenie z niego to przyjemność, smak pary oraz cała inhalacja na wysokim poziomie, czuć idealnie smak rośliny, bardzo lubię ten posmak i jakość pary.

Vaporizer bardzo szybko się nagrzewa, nie czuć uczucia gorąca na urządzeniu, można swobodnie trzymać go i inhalować się bez obaw.

W zestawie dostajemy wiele przydatnych bajerów tj. ściereczki, czyścidełko-bądź jak zawał wycior, brelok, brelok na susz instrukcje, nasadka/ustnik ceramiczny, ustnik z tworzywa sztucznego, kabel do ładowania

large.595106f85d9e2_davinciiqzestaw.jpg.


Z przodu urządzenia podczas inhalacji świeca się diody Led (zostanie pokazane na którymś tutorialu ) ukazuje się na nich temperatura lub gdy vapek się ładuje poziom baterii, wygląda to ładnie i bardzo czytelnie.

Jest stworzona do niego oczywiście Appka, wystarczy ściągnąć ją zainstalować, włączyć bluetooth i połączyć z IQ.

W IQ została użyta Technologia IQ Smart Path, posiada ona 4 ustawienia vapowania z którego możemy wybrać jedno z ustawień a IQ sam będzie dobierał temperaturę do naszej sesji inhalacji.

Posiada trzy tryby działania: Smart, Boost i Standby, tutaj każdy może wybrać tryb wedle swoich upodobań.

large.595106dfc2a1b_apkadavinci.jpg.b367

W dozowniku na susz spokojnie mieści się nawet 0,5 g suszu, ja zawsze mielę go przed umieszczeniem, choć ostatnio inhaluję się mniejszymi ilościami i działa super oszczędnie, a faza jest super, z resztą zawsze mówiłam, że ja wolę inhalować się vapo, ta faza mi odpowiada.

Nie ma co się więcej rozpisywać, vapek jest super, i polecam go każdemu.

Jak dla mnie obecnie numer jeden pod względem vapków z opcją palenia tylko suszu

Pozdrawiam.:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Też korzystam z DaVinci IQ, mniej więcej od tygodnia i jestem całkiem zadowolony, choć PAX 3 czy Mighty moim zdaniem działają lepiej. Bardzo dziwi mi mnie to co piszesz, że się nie nagrzewa - mój egzemplarz po kilku minutach robi się mocno gorący, zaś po 10 minutach na najwyższych temperaturach niemal parzy w rękę. Wszyscy moi znajomi recenzenci vaporizerów mają identyczne doświadczenia. Trochę też zdziwiłem się po zdjęciach, że używasz temperatur w stopniach Fahrenheita, ale mniejsza z tym ? Moja prośba jest nastepująca: możesz wrzucić zdjęcie dolnego wieczka? Pytam o to, bo ciekaw jestem, czy moje jest lekko wygięte, czy może ta szczelina która jest u mnie jest po prostu wlotem powietrza. Pomożesz?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 26.06.2017 o 19:15, Ambasadorka napisał:

W pax 3 dość mocno się nagrzewa cały vapek ten nie.

Zdjęcie od strony baterii? tak, zaraz wrzucę. 

Jasne, PAX 3 nagrzewa się przy przedłużonym użytkowaniu, ale IQ po prostu parzy w dłoń. Twój wcale wcale? 

 

O 26.06.2017 o 19:24, Ambasadorka napisał:

large.5951430de87e4_do.jpg.1f154ecfaca81

 

Dzięki za zdjęcia. A dasz radę zrobić tak centralnie na wprost, nie pod kątem? Bo na tych zdjęciach nie widać wcale tego co mi chodzi. Jeśli możesz to proszę o zdjęcie takie jak załączone poniżej. Pozdrawiam Ambasadorko ?

IMG_7754.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, VapoManiak napisał:

Jasne, PAX 3 nagrzewa się przy przedłużonym użytkowaniu, ale IQ po prostu parzy w dłoń. Twój wcale wcale? 

Jest ciepły ale nie parzy, może ma to coś wspólnego iż kobiety mogą wytrzymać bardziej gorąco niż mężczyźni, mnie nie parzy, za to pax jest gorętszy niż Vinci.

Moim zdaniem to plus szczególnie w zimę :) 

proszę 

large_iq.jpg.deb934bf7b75a00e09c701765c8

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Skusilem sie na davinci iq, bo mialo mi to zastąpić bongo, i zmiejszyc zużycie ziół... Jestem rozczarowany, czuje sie wprowapdzony w błąd. Komora miesci 0.3g, zeby poczuc zadowalający efekt musze ta komore opóźnić 3 razy! Jedyny plus tego vapka to smak pary, ale tylko przy pierwszych wdechach świeżo nabitej komory! Produkt przereklamowany! Nie wierzcie w to, ze zastapi wam to bongo, bo to zwyczajnie nie prawda. Najgorszy moj zakup! Pieniądze wywalone w błoto. Nie jest to tylko moje zdanie, uzyczylem ten sprzet kilku osobą, i kazda miala podobne zdanie do mojego. Teraz szukam jelenia ktory to ode mnie odkupi, zeby odzyskac chociaż polowe zainwestowanej kwoty!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To akurat jest bardzo dziwne, bo każdy, kto używa vapka jest świadomy, że nie zastąpi on palaczowi który pali dużo ani bonga, ani jointa.Zatem trochę zostałeś wprowadzony w błąd, jeżeli twierdził ktoś, że zastąpi to właśnie bongo.

Vito też pali duże ilości codziennie i dla niego używanie vapka jest nie wygodne, może dla kogoś, kto spala tak jak ja mało i w celach medycznych, tak, ale jeżeli ktoś pali naprawdę dużo to już nie.

 

Możesz go wystawić na forum, przyda się osobom, które potrzebują dobrego sprzętu do inhalacji, bo nie pomijaj faktu, że ten vaporizer jest dobrej jakości.

Tylko nie nazywaj ludzi też jeleniami, nie każdy pali dużych ilości, a fakt tego, że on nie spełnia Twoich oczekiwań nie może wpłynąć na fakt, że jako vaporizer spełnia on podstawowe warunki zdrowej inhalacji.

Dla osób palących rekreacyjnie lub w celach medycznych 0,3g czy też 0,5 suszu to jest dawka sporawa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+