Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 150W | Afgani, Sweet Candy, Masszar


Recommended Posts

Ja bym przy tych nawozach co piszesz nic nie kombinowal z podnoszeniem Ph , 6.3 idealne. A co do lasek to Mega Ci to wychodzi, lst i trzymanie topow na tym samym poziomie.

Susz jeszcze pare dni u mnie minimum 8 dni one w srodku maja duzo wilgoci

Jak zainwestujesz w lepsze swiatlo to te topki wielkosci zapalniczki beda wielkosci pomaranczy.Pozdro Tak 3maj!!!!!

Edytowane przez Pasjonista
dopisac
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Chory Królik, @Pasjonista Dzieki za rady i slowa otuchy.

Co do suszenia robilem tak ze po 2 dniach suszenia dalem do sloika na 12 godz pozniej 12 godz do suszarni i tak na zmiane przez 2 dni, czyli 2 dni w suszarni i pozniej 2 dni mieszane.

Od wczoraj zamontowany MarsHydro LED300W (pobor 124W +/- 5%). Przy CFL 150W i odblysniku zajmujacym prawie cala powierzchnie boxa tempa w ostanie dni podeszla do 36, teraz przy tym LED-zie do 31. Wielki minus to ze jest w tej chwili glosniejszy od wentylatora kanalowego.

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Chory Królik Dostalem instrukcjie (parametry kolorow, param elektryczne, photo param i reszte opisow, pobor mocy, zamienik (hps 150), decybele) i karte gwarancyjna + kabel i zawieszki, ktorych nie moge regulowac.

@Pasjonista ok to zobacze co sie bedzie dzialo przy tym swietle.

Noc tempa 26*C wilgotnosc 60%.

Dzien tempa 30*c wilgotnosc 40-55%.

Co mam robic!? 3 wyciagacze wilgoci + 1 elektryczny.

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+