Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 150W | Afgani, Sweet Candy, Masszar


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Dzien 16 i dzien 1.

A wiec N/N przesuszylem korzonka wiec w tej uprawie zepsulem 3 kulki. Wiec poszlo Cropical Fruit AF dowody.

A teraz:

- Masszar AF u gory zdj. pewnie bedzie karzel ze wzgledu na urwaniekorzenia przy przesadzaniu. Planuje mocniejsze LST niz poprzednio.

- Delicious Candy Femi na dole zdj. 4 poziomy liscie + 1 jeszcze nie rozlozony. Zrobilem TOPing i zostawilem 3 poziomy lisci. Planuje LST.

- Cropical Fruit AF u boku zdj. Genetics: Jack Here x UK Skunk x Big Skunk Korean x Ruderalis (cos czuje ze bedzie smierdzial) Oczywiscie LST. Za poznio zdjolem kapelusz i mimo zejeszcze dobrze nie wyszlo z ziemi to juz sie zawiazuja pierwsze liscie. Jak sie nazywaja te pierwsze listki, ktore nieprzypominaja ksztaltem liscia ziolka?

large.IMAG0459.jpg

Jestem przygotowany na wszelkie konsekwencje zwiazane z bledami i trudnosciami ktore sam sobie sprawie tymi treningami.

Tak jak powiedzialem zdj nie bedzie za duzo ale nie moge Was zostawic bez jakich kolwiek kolorowych obrazkow!

Planuje w nastepnym podlaniu dodac nawoz (zalecana dawka to 5ml na 1L, ale to za wczesnie) ok 1ml na 1L wody

Milego dnia zycze!

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

27 dzien

Obecnie jest tak.

Masszar w dzien 15 robiac LST odlamal sie glowny szczyt. 24 dnia mimo wszelkich stresow pokazaly sie pierwsze wloski.

Delicious Candy - defoliacja i naginamy dalej,

Cropical Fruit- :Facepalm: zrobilem tak duzo pomylek przy nim ze ma 10 dzien a wyglada jak 3 dzien.

Obecnie mam fot 12/1 a swiatlo swieci w nocy ale przelaczajac na 12/12 nie wiem jak zrobic czy 24 swialta czy 24 nocy? Ktos doradzi?

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak mam swiecone w nocy, ale jak przyjdzie flo i zapach to wentylator kanalowy jest za glosny a wole spac w ciszy. Tak wiec lepsze bedzie 24h ciemni czy dnia?

A zrobilem im swiatlo w nocy, bo to bylo jedyne rozwiazanie by utrzymac temp w miare na dobrym poziomie a jak podlacze kanalowy to i w dzien bede mial ok 23*C i bede kombinowal jakpodniesc do 26

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.

DC 35 dzien (liscie raczej indyki) Kilka dni po solidnym defo.

Nawozy. Raz podlane BioBizz Grow w ilosci 0.2ml/L  -  woda  -  1ml/L  -  wczoraj woda.

Woda wlewana pH 7,81, wylana pH 6,66

large_02.jpg.31f7ff30df2ee72d562d6ad729aa766b.jpg

CF dzien 17. Przesuszenie korzonka podczas kielkowania :Facepalm: a pozniej podczas przesadzania urwany korzen :Facepalm::Facepalm:, zrobilo swoje.

large_03.jpg.934c93391ca0d4396b00635d10eb0dec.jpg

Maszzar 35/11. 

Nawozy. Raz podlane BioBizz Grow w ilosci 0.2ml/L  -  woda  - Plant Magic Plus (N-2,55;Mg-1,55;Ca-3,54) 1ml/L  -  wczoraj woda.

Woda wlewana pH 7,81, wylana pH 6,78

Dolne liscie zolkna, jak to znimi jest? Niech roslina wyciaga z nich soki czy lepiej je uciac zeby nie marnowala na nie energii (nie wiem kiedy je zostawiac kiedy ucinac)?

large_04.jpg.38201a3d71a2433694f747f6d01f0169.jpglarge_05.jpg.9160176bc25deda6727456135a807a79.jpglarge_06.jpg.c8263d7b0ec5f39d79f5a3c8c8ebcbdc.jpg

Woda odstala ok 7 dni i miala pH 7,81 z ciekawosci sprawdzilem prosto z kranu i miala 6,77 (tylko ze pewnie duzo chloru)

Bede wdzieczny za podpowiedzi w sprawie pH i zoltych lisci.

Milego dnia zycze.

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Liscie ja obrywam jak sa zolte ale jak tak lekko poruszasz i same prawie zejda , co do ph to woda woda ale jak dodasz koksow to ph sie zmienia .I tak jak masz juz po wymieszaniu z koksami 7.5 to na litr roztworu dajesz pol lyzeczki od herbaty soku z cytryny i zbijesz nawet ponizej  7 albo ocet . Rosliny zdrowe elegancko  a to wiadereczko w wiadereczku to jakis sposob na zbieranie wody wyplywajacej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+