Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 150W | Afgani, Sweet Candy, Masszar


Recommended Posts

2 godziny temu, DolinaRolnika napisał:

Ciekawy jestem co potrafią te mocniejsze CFL. Kibicuje zatem 

Obecnie to moja 2 uprawa. Z 1 uprawy i tej samej zarowki bylem bardzo zadowolony, rowniez zadowalajacy plon osiagnalem (lecz doswiadczenie wyciagneli by wiecej).

51 minut temu, Pasjonista napisał:

Liscie ja obrywam jak sa zolte ale jak tak lekko poruszasz i same prawie zejda , co do ph to woda woda ale jak dodasz koksow to ph sie zmienia .I tak jak masz juz po wymieszaniu z koksami 7.5 to na litr roztworu dajesz pol lyzeczki od herbaty soku z cytryny i zbijesz nawet ponizej  7 albo ocet . Rosliny zdrowe elegancko  a to wiadereczko w wiadereczku to jakis sposob na zbieranie wody wyplywajacej

To bede sprawdzal te liscie czy odpadaja. Dlatego wydaje mi sie ze pH nie powinienem narzekac, po wyplukaniu woda jest 6,7 wiec chyba spoko. Donica w donicy: nie chcialem inwestowac w donice, wiec jest jak jest.

Dzieki do uslyszenia :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elegancko Lst robisz trudno zgadnac ktory to glowny szczyt, wszystkie rowniotko, to nie z cfl-ki powinienes byc zadowolony ,a ze swoich umiejetnosci i mozesz smialo innym co tez na tych zarowach jada doradzac, Dla mnie Lst +cfl zawsze ida w parze, ogolnie Killerontheroad jak by z Ciebie bral przyklad to by mial o niebo lepiej. Pozdro tak 3Maj

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pasjonista- TOP-ing byl (na regu celowo a na AF przez przypadek), ale masz racje poszlo dosyc rowno. Dzieki.

@Drwal- zawsze podobalo mi sie LST i ksztaltowanie roslin wedlog wlasnych potrzeb. Dzieki.

Dzieki Wielkie. Takie komentarze z uznaniem doswiadczonych czyta sie nawet kilka razy :D.

PS. Mimo ze to moja 2 uprawa to nadal siadam i patrze na rosliny jak rosna, wiatr wieje, swiatlo swieci itp. chol..rnie mnie to uspokaja.

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka, dzisiaj zmienilem zarowe na cieply kolor i na 12/12. Ale co przygod mialem z wymiana swiatla to moje.

Odkrecajac biala CFL jej gwint zostal w gniezdzie, wiec musialem wyciagnac calosc by to odkrecic kombinerkami (troche sie ten gwint powyginal ale znowu nalozylem na lampe i sie trzyma). Uporawszy sie z tym zamontowalem odblysnik ponownie i wkrecilem zolta CFL na miejsc... mocowanie gniazda poscilo i lampa opadla do pozycji pionowej na rosliny. Ponowne wyciagniecie calego odblysnika, poprawienie mocowania gniazda do odblysnika i ponownie wszystko do namiotu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Sorki za jakosc zdj i ze tylko jedno.

DC dzien 49 (po prawej na dole zdj), po 40 dniach przelaczenie na 12/12 ok 6 dni ndukcji, wiec pokazaly sie juz wloski i mam 3 dzien flo. Pokazaly sie braki siarki. Teraz staram sie by wszystkie odrosty byly rowne ale juz nie robie LST. Krotko mowiac krotkie odrosty teraz dostaja mniej swiatla i mam nadzieje ze sie wyciagna w poszukiwaniu go i bedzie wszystko rowno.

CF dzien 25 (po lewej na dole), po 19 dniach pokazaly sie wloski. Staram sie wyciagnac tego karla i zeby dorownal wysokoscia Masszar-owi (nie chece go trzymac na jakis podnosnikach)

AF Masszar dzien 49 (u gory zdj) tak jak po przednio po 26 dniach zaczal flo. Przesadzilem z azotem wiec ostatnio jak byl czas na nawoz to dostal tylko bloom stimulant od biobizza.

large_07.jpg.e96f5ad57a4061ab2e6bc4ad1e0af605.jpg

Czy nie dobor siarki jest wywolany przez mechaniczne uszkodzenia roslin takich jak defoliacja, toping czy fiming?

 

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pasjonista dzieki za szybka odp

13 godzin temu, Pasjonista napisał:

A to ze nowe szczyty sa zoltawe to jak mi jeden koleszka na angielskim forum tlumaczyl to ze to jest normalne ze nowe mlode szczyty nie nagromadzily wszystkich niezbednych skladnikow.

Tutaj raczej wszystkie szczyty byle bardzo jasne + lodygi od lisci sa czerwone, oraz to ze jest to bardzo widoczne na DC (TOP-ing i mial duzo defo) a Masszar mial TOP-ing przez przypadek + kilka lisci obcietych i tez bylo widac czerwone lodygi.

Jeszce raz dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+