Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 3x23W | AK47


Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pestkę zawsze można nową wsadzić, ale sprubowałbym ją na Twoim miejscu uratować.

Na moje oko ma zdecydowanie za dużo Azotu co mogło ją zblokować, a poza tym ze względu na zbyt niską temp. ziemia może być zbyt wilgotna. Oto co ja bym zrobił.

1.Przelej ją porządnie pod prysznicem-nie żałuj wody

2. Porób otwory po boku donicy żeby ją przewietrzyć a korzenie żeby miały więcej tlenu

3. Przesusz ją dobrze a po ok 4 dniach podlej połową dawki a jeżeli nie zmieni koloru na jasniejszy to podlej tylko wodą

4. Puść ją luźno na jakiś czas niech się pozbiera. Miejsca masz mnóstwo i bez problemów ją później położysz.

 

Poddać się zawsze można, ale mając nie wiele do stracenia warto podjąć ryzyko.

Jeżeli się uda to będziesz wiedział co zrobiłeś nie TAK i jak temu zaradzić, a jeżeli się nie uda to będziesz wiedział co NIE działa:D

Powodzenia i z fartem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tam raczej korzeni nie ma , ona jest nie do od ratowania w 44 dniu flo, poprzelewasz woda , tydzień będzie bagno, szkoda czasu.Ja bym ja zostawił i dorzucił jakąś nowa pestke , dwa tygodnie i z tamta na masło i nowa do większej donicy i heja . To co ja bym zrobił wybór należy do ciebie. Z temperatura to robisz dokup jakieś żarówki pestke automatach jakiegoś i jedź 24 h non stop światło włączone . Temperatura powinna być korzystniejsza a i auto da rade od pestki do Harvest 24h .Nie zalamuj sie działaj będzie dobrze. Jakiegoś rootpaucza sobie zorganizuje, można kupić większy i przerobić pod pc-ta , z tymi nawozami uwazaj  jak lejesz. Będzie lepiej pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nieee, nie, korzenie to ona na pewno ma dobre, nie przelewane. Leję raz na jakieś 3-4dni po około 500ml. Doniczka poprzebijana, więc zaraz woda ulatuje. Mam włożoną doniczkę w doniczkę i z pierwsze4j przez dziurki się korzenie na wierzch prują ;p

Co do nawozów, to nie leję praktycznie nic prócz jednego podlania z 1g plantonu na litr wody, ale to już daaawno było w uj. Poza tym do mieszanki ziemi był dosypany dolomit, ale on to nic nie nawinił, bo był w dostatecznych dawkach a i uleciał już z 5x. Ten grow chciałem przeminąć, żeby było cokolwiek swojego, a nie przygotowałem się pod względem  nawozów ani ziemi. Następny grow kupuję CFL 125W, jakies najprostrsze nawoziki coś od BioTabs i do tego lepszą ziemię.

To jeszcze trochę spuchnie i będzie cacy na bata albo na kilka batów ;p

 

 

Dzięki Panowie za rady! :elo:

Dotychczas prócz outa to wszystkie moje Panny to jakieś karły były, ale wszystko chyba wina wahań temperatury.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

@SmakMaroca999 Nieee, nie zapomniał :P

@Miś

Planta ściąłem 2dni temu, mokrego nie ważyłem, jest tego niewiele. Więc przerobię to na masło prawdopodobnie.

Myślę, że tak od 6-11g może być.

Wg mnie plant był dlatego karłowaty, bo pierwsze swoje kilkanaście dni miał na strychu w niskich temp, dopiero na flo trafił do warunków z normalną temperaturą.

 

Ten wątek zamykam i przygotowuję się do następnego. Ziemia , nawozy, wszystko jest, tylko muszę jeszcze złożyć leda. Zasilacze przyszły dziś, więc w najbliższym czasie będę chciał to połączyć. jedynie co to paste termpoprzewodzącą muszę kupić, żeby założyć te płytki na radiator.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+