Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 3x23W | AK47


Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra, wiatraczki już są dwa nowe, także wentylacja jest jak najbardziej na dobrym poziomie tak myślę. 2x Silentium Pc Zephyr 120mm. jeden in drugi out. Są praktycznie niesłyszalne, tym bardziej, że nie są zamocowane na ścianie tylko do rury alu  fi100mm. Głośniej od tych wentylatorków chodzi  nawilzacz, dlatego jak włączę na flo to może go zareklamuje, ze względu na zwiększoną głośność pracy :P

Przełączę w ciągu kilku następnych dni

Btw. Jaki fp proponujecie? 12/1, czy 12/12? I jeżeli 12/1, to całe flo później leci 12/1, bez przestawiania ma się rozumieć, tak?

 

A tak ponadto jakbym chciał ew, klonować to czy można klony pobierać we wczesnej facie flo? Nawet nie chodzi o to, żeby to wyszło od razu doskonale, chcę się zacząć powoli uczyć klonować, bo można byłoby w następnym sezonie z tego skorzystać. Skorzystałbym pewnie z tej metody:

Edit: Admin: chyba se żartujesz z tym linkiem ? Skasowany

Ukorzeniacz(płynny) kupiłbym w pobliskim sklepie ogrodniczym, sprawdziłbym go jak się sprawi.Łodygę włożyłbym do kostki kokosowej, włozył do kubeczka i zasypał kermazytem o niskiej granulacji. Całość przykryłbym kubeczkiem, dla podtrzymania temp i wilgotności.

Myślicie, że może się udać?(matka nie jest najlepsza gatunkowo, ale chodzi tu o podszkolenie się)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś

Dobra już chyba zaczaiłem

Czyli czyli fp 12/1  jak i 18/6 stosuje się na vega, a na flo przełączamy na 12/12.

Ja cały czas myślałem głupio że 12/1 jest na flo :Facepalm:Nie było tematu :laugh:

 

**Panna weszła o 15:00 w faze ciemni i od razu przedłużyłem jej noc z 6h do 13h, więc faza flo czas start- (10gru)dzień 1.

Veg trwał jakieś (25paz-9gru)45dni

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Zdjęcie z 23(13dnia Flo) grudnia i w ten sam dzień, czyli koniec 2 tygodnia flo przedłużyłem jej noc o 30minut.

Może różnicy wielkiej nie widać, bo kryje się ona pod liściami, gdzie tworzy się chyba dość sporo szczytów ale w kupie. Czekam aż się to w końcu rozrośnie...

Jak myślicie, mógłbym teraz zastosować defoliacje i upitolić te takie największe liście zasłaniające resztę krzaka??

large.20161223_184104.jpg.ba08c02dc41c8745dni veg/15 dzień Flo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

moim zdaniem jak dziabniesz jakiegos liścia który zasłania dolne partie nic się nie stanie wręcz odwrotnie ale ja spróbowałbym poodginać liście na boki i przymocować do doniczki/ziemi(np powyginaj spinacze w literkę U i wybrane liście przytwierdzaj nimi do ziemi ) to też ułatwi dostęp światłu:) a co do światła ja polecam ciągłe 18/6

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+