Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 3x23W | AK47


Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Defo zroione, upitoliłem tak z 12 takich większych liści, co odsłoniło ładnie szczyty, i na kilku odgałęzieniach zrobiłem lst. za kolejne 2tyg dodam zdjęcia zaraz po defo i różnice po tych kilku dniach.

Peeeace :indiana:

 

A tak ponadto zapytam was o radę. Lepiej kontynuować z pełnosezonami czy automaty? Pełnosezonówka niby spoko,, bo można się pobawić i więcej uzyskać. Ale nie wiem, czy nie wygodniej będzie z automatami, bo nie zmieniam fp i mogę sobie dodać kolejne panny, jak jednę będą już żywot swój kończyć i mieć ciągłość w growingu jak Scooby. Tym bardziej, że mam tylko jeden box, o wym 50x50x100

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 :elo:czekam na zdj po obu zabiegach.

Co do reszty, za mna przemawia wlasnie ta zabawa (chodz jestem poczatkujacy), 2 sprawa to prad i zurzycie materialu, musisz miec od razu w zapasie dodatkowe wiatraki i lampe w razie czego, nad filtrem sie nie rozpisuje bo zalezy gdzie, jak i z kim mieszkasz. Co mnie jeszcze zastanawia to wilgoc w takim box-ie, np. 1 roslina w grubym flo, 2-ga w 2-gim tyg flo 3-cia w 3-cim tyg weg a 4-rta dopiero wykielkowala, jak zadbasz o dabra wilgoc dla nich wszystkich, mozna jeszcze np 2 rosliny w 3 tyg flo i 2 rosliny w 3-cim tyg weg tu juz nie trzeba takich roznic w wilgotnosci ale kumasz o co mi chodzi?, lecz dostasowanie tych roslin to zalezy juz od Ciebie, ja tu zucam swoje wolne mysli na zadane pytanie :mexican: z farcioszkiem czlowiek!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Jak mówiłem, dodaję upa z fotkami przed i po defo(usunąłem jakieś 15listków takich więkzych) i zastosowałem na niektórych dłuższych odgałęzieniach małe lst.

Temp W nocy waha się od 18-22*C/ w dzień 26-29*C

przed defo- 15dzień flo large.20161223_184104.jpg.ba08c02dc41c87

W dniu defo- 16dzień flo medium.20161226_105505.jpg.0f70c61840899

 

aktualnie

14dni po defo- 30dzień flo large.20170107_002139.jpg.a080bea9bed2fa

 

Ogólnie jakaś różnica jest, troszkę urosło, choć chyba niezawiele,z reztą sami oceńcie. W boxie chyba jest nadal troszkę za zimno dla życia rosliny, bo jak podleję, zwiększa się wilgotność i wieje wentyl to temp jeszcze spada od 2-3st...

Poradźcie mi jak ku$#%a w prosty sposób ogrzać box, tak, żeby temp sięgała nocą ok 22*C? Bez farelek itp bo to głośne w chu%.

Tak teraz poczytałem i pomyslalem ze zastosuje sposob ze wysypuje kermazyt do kuwety a na dno tej kuwety daje kabel grzewczy do terrarium, nie podniesje to nie wiadomo ile, ale mi tez nie trzeba zbyt wiele, max 5st , wic powinno zdać egzamin. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zasobnik 

Jddyne nawozy jakie dostala to 2x biohumus pod koniec vega i na początku do mieszanki ziemi dorzuciłem dolomitu i tyle. zdjęcie robione nocą moze dlatego takie ciemne. zarowa w metalowe konewce jest. bo na puszkach jrst klej ktoryvsid topil. muszę jeszcze z dwa wentylki mieszajace dokupić.  bo następny grow polecę chyba na AF przy lampie 125CFL. Ale zanim cokolwiek zacznę muszę zrobić coś zeby mi temp ponizej 21nie spadala.

 

@joka cos będę kombinować. 

Dzieki! :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

44dzień flo

Wg mnie to bardzo mizerdnie ten plancik wygląda. Ani go nie przelewam ani nic. mizernie w sensie wielkościowym, chyba, że jeszcze podrośnie, bo do konca mu zostało jakiś miesiąc. Odrosty są ale dośc krótkie, dlatego sznurki z lst tymczasowo zdjąłem, jak odrosty bardziej podrosną, to wtedy zaczną ja do boków podwiązywać, o ile coś podrosną ;p

kabel grzewczy kupiłem i robi robotę, bo temp nie spada normalnie poniżej 20*C, teraz 18 pokazuje, bo na chwile boxa uchyliłem.

 

large.20170121_164318.jpg.9bfc5b75b2196b

Piss Yo:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+