Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Dutch Passion Road Trip i przegląd sceny marihuany w Kolorado


Vito
 Share

Recommended Posts

Colorado.jpg

 

Podczas ostatniej ekspedycji genetycznej do USA, poświęciliśmy kilka dni na wizytę kwitnącej sceny marihuany w Kolorado. Pozostajemy pod wrażeniem jakości genetyk amerykańskiej marihuany. A jeśli do tej pory nie udało wam się odwiedzić Kolorado osobiście, zacznijcie od przeczytania naszego artykułu.  

 

 

col2.JPG

 

col%201.JPG

 

Kolorado korzysta obecnie z wysokiej klasy, wszechobecnej kultury marihuany. Istnieje wiele autoryzowanych przez państwo punktów wydawania marihuany, które muszą spełniać minimalne wymagania oferowanych usług. Punkty wydawania marihuany muszą mieć kreślone godziny otwarcia, a marihuana musi być analizowana, etykietowana i gwarantowana pod kątem niezawierania specyficznych środków chemicznych/pestycydów. Po wieloma względami, system dystrybucji marihuany w Kolorado jest bardziej dopracowany niż holenderski model ‘coffee shopów’. Jeśli zamierzacie odwiedzić Kolorado, przewodnik Colorado Pot Guide dostarcza użytecznych informacji w pigułce, dotyczących marihuany w Kolorado. 

 

col3.JPG

 

col4.JPG

 

Karta marihuany medycznej w Kolorado pozwala na zakup marihuany w niższej cenie i z mniejszymi podatkami, niż w przypadku marihuany rekreacyjnej. Dlatego też nie dziwi fakt, że regularni użytkownicy marihuany starają się o oficjalną kartę medyczną. Ceny marihuany różnią się w zależności od punktów wydawania marihuany, lecz uncja (28 gramów) najwyższej jakości marihuany, z kartą medyczną, kosztuje około 200$. Bez karty medycznej koszt tej samej uncji dla użytkowników rekreacyjnych, wynosi około 350$.  

col5.JPG

 

col6.JPG

 

Kiedy rozmawia się z kimś o producentach legalnej marihuany w Kolorado, szybko staje się oczywiste, że rynek koncentratów marihuany i marihuany jadalnej jest obecnie większy niż rynek buds marihuany. Jest to dość duża zmiana, w pierwszych dniach po zalegalizowaniu marihuany w Kolorado, legalny rynek zdominowany był przez buds, często całkowicie wyprzedanych. Po kilku latach widzimy, że wciąż istnieje popyt na buds marihuany, lecz konsumenci zaczynają preferować koncentraty i ‘medibles’ (jadalne produkty marihuany medycznej).

 

Jakość buds marihuany w ofercie jest naprawdę nadzwyczajna, a każdy typ jadalnej marihuany dostępny jest z załączoną analizą, by wiedzieć dokładnie co się kupuje. Ci którzy odkryli głębokie upalenie cielesne, pochodzące z odmian bogatych w CBD, zakochają się w ofercie tych odmian. Konkurencja to dobra wiadomość dla klientów, zwłaszcza, że odzwierciedla się ona również w cenach. Hurtowe ceny sprzedaży marihuany spadły, gdyż istniejący producenci zwiększyli produkcję marihuany, a jednocześnie na rynku pojawiają się wciąż nowe, ambitne i dobrze przygotowane do uprawy marihuany firmy start-up. Dobra jakość jest dostępna za mniej niż 180$ za uncję, dla posiadaczy karty medycznej.   

 

col7.JPG

 

col8.JPG

 

W Kolorado można legalnie uprawiać 6 roślin, z czego 3 kwitnące. Również scena hodowców w Kolorado jest bardzo dobrze reprezentowana, najlepsze rośliny są identyfikowane w testach analitycznych. Szczepki pobierane są z najlepszych roślin. Taka sama technika została użyta do tworzenia automatycznie kwitnących odmian Dutch Passion. Genetyki amerykańskiej marihuany od zawsze odgrywają ważną rolę w hodowli marihuany. Lecz legalny rynek zdecydowanie identyfikuje nowe, wspaniałe genetyki, a banki nasion, takie jak Dutch Passion chcą mieć pewność, że najlepsze z tych genetyk staną się dostępne dla ich klientów.

 

col9.JPG

 

Odwiedziliśmy też firmę Stanley Brothers, która stała się sławna dzięki pracy z odmianami bogatymi w CBD, takimi jak Charlottes Web, która okazała się wyjątkowo użyteczna w leczeniu Zespołu Dravet, w którym ataki padaczki manifestują się kilka razy dziennie. Pracownicy firmy uprzejmie pokazali nam zakład, łącznie z systemem ekstrakcji dwutlenku węgla, który pozwala na skoncentrowanie produktów marihuany w płynach bez stosowania tradycyjnych rozpuszczalników, takich jak alkohol, butan, itp. 

 

col11.JPG

 

Kolorado to podróż marzeń dla wszystkich miłośników marihuany, bez względu na to czy kolekcjonujecie genetyki czy tylko cieszycie się zalegalizowaną marihuaną. My też mamy nadzieję wrócić tam w jak najszybciej.

 

http://www.dutch-passion.com/pl/nowosci-i-rozwoj/Dutch-Passion-Road-Trip-i-przegląd-sceny-marihuany-w-Kolorado/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+