Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Special Kush, WW&BB


Recommended Posts

Up

Witam jest 46 dzień flo i pojawiły się pierwsze brązowe włoski :D 

z tyłu rośnie big bud auto

ph 6

co 4 dni podlewam 700ml 

nawozy: canna flores,sensi bloom,pk13/14 i big bud

temp. dzień 25 noc 19

wilg. 50%

wg.opisu producenta za 10 dni powinna być ścinka ale cos mi się wydaje że nie za bardzo...

ocencie sami 

 

pierwsze wloski 031

pierwsze wloski 028

pierwsze wloski 026

pierwsze wloski 022

pierwsze wloski 021

pierwsze wloski 019

pierwsze wloski 010

pierwsze wloski 009

pierwsze wloski 008

pierwsze wloski 005

pierwsze wloski 006

pierwsze wloski 003

pierwsze wloski 001

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Haha ten bialy nalot to istna faza a nie azot :) Scooby kierowal sie pewnie kolorem roslin ciemnozielony oznacza ze jest go sporo :)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

no tak w sumie masz racje;-) a tak mniej więcej ile czasu bedzie jeszcze dojrzewac ten krzak?bo rosnie od chyba 12 stycznia mega długo mi to idzie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Up

 

Witam jest to 53 dzień flo

temp.noc 20 , dzień 26

wilg. 50-55

fot. 9h światła 15h ciemni

zaczeły ładnie szronić ścinka coraz bliżej :harvest: lupa już zamówiona :) będzie co oglądać.Tylko coś mi się wydaje że jeszcze dwa tygodnie będą puchły bo na razie coś im to słabo idzie.Jutro bede podlewał jak myślicie podlać jeszcze nawozami czy już dać samą wode ew. z miodem?

Na jednym ze zdjęć jest big bud auto od początku leci fot.13dzien 11noc i pól godziny w dół co 2 tyg. wsadziłem go z ciekawosci ile z niego wyjdzie przy tak małej ilości światła :) a ten maluch to durban poison 2.0 pełnosezonówka na out,jedna z wielu wysadziłem ją wcześniej i wyląduje na oucie wcześniej o 2-3 tygodnie niż jej siostry chce zobaczć czy będzie lepiej rosła , czy da większy plon i czy wogóle jest jakaś różnica w wysadzaniu wcześniej,lubie sobie poeksperymentować :)

 

Jak myślicie na mojego boxa weg,250w/flo400w  rośliny puszczone wolno, wsadzić 9 automatów w 11 litrowych doniczkach czy 16 w 5,7 litra chodzi mi o to który sposób dałby większy plon?ja jestem za wysadzeniem 16 auto może ktoś coś podpowie :) 

 
 

53 dzień Flo 007

53 dzień Flo 003

53 dzień Flo 005

53 dzień Flo 012

53 dzień Flo 010

53 dzień Flo 006

53 dzień Flo 017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Coraz ładniej i tłusciej :D

Co do ciemni , ja kilka razy zastosowałem ciemnię i wydaje mi się , że to działa - mimo wszystko :) Było więcej żywicy - chociaż napewno nie jestem obiektywny. Co do miodu to sam nie wiem , ale melasa jak najbardziej się sprawdza - jak napisał Toksyna

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam 3 dni temu przy spisywaniu licznika pan z energetyki pytał się czy na posesji jest jakaś firma bo bedzie duży rachunek za prąd odpowiedziałem ze nie ma firmy i wode grzeje bojlerem ,rachunki się podniosły z 250 na 400zł w pierwszych dwóch miesiącach  a w tych dwóch będzie 580zł zaznaczam że na tym jednym liczniku prądowym są 3 osoby dorosłe i jedno dziecko,panien jeszcze nie ściąłem ale sie zastanawiam czy nie będzie syfu z tego może ktoś coś miał podobnego więc prosze o koment

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+