Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 180W | Critical+ Auto, LaDiva x Pure Auto, Auto Purple NL, Auto Afghan


Recommended Posts

@Plantator - no wiem , że o nibo lepiej by miały 2 panny gdyby rosły osobno , ale nie dam rady z miejscem :(

One były kiełkowane "na wszelki wypadek" - gdyby pestki niedoszły na czas , albo wogóle. A że szkoda mi się ich pozbywać to niech zostanie jak jest :)

 

Mały niedzielny up poleci ;) 

Wszystko jest ok , panienki rozwijają się prawidłowo . Auto Purple NL zdecydowanie największa , Critcał + Auto i LaDiva x Pure "tyż ładnie" :) a Auto Afghan dopiero 3ci dzień , ale jest ok.

 

 

DZIEŃ 9 i DZIEŃ 3

 

gallery_3712_1574_1579731.jpggallery_3712_1574_833976.jpggallery_3712_1574_1125264.jpggallery_3712_1574_1901934.jpggallery_3712_1574_2794351.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Panika - tak Afghan to niemal czysta Indi :) no oprócz genów Rude ;) No mi też szkoda RD , ale co zrobić.....pestka słaba była.

Mam nadzieję , że Afghan mi to ładnie wynagrodzi :) Ale i tak polecę z Royal Dwarfem nastepnym razem :)

Też myśle , że panel robi dobrą robotę :D

Jutro starsze panny dostaną trochę Biohumusa tak na użyźnienie gleby i 1wszy oprysk z McCream :)

 

@Drwal - hehe Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+