Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kupie growboxa


zielona_aga

Recommended Posts

Jak w temacie, jestem zainteresowana kupnem kompletnego growboxa w rozsądnej cenie. Nie posiadam na tyle umiejętności manualnych żeby zrobić sobie sama, a w sklepie cena 1000zł przerasta mnie. Nasiona jakie posiadam do planowanej uprawy to pineaple chunk, cookies kush i critical+ 2.0 autoflowering. Dodatkowo ze względu na chorobę mamy goni mnie czas.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem w stanie skleić Ci profesjonalny kompletny zestawik na start w bardzo przystępnej cenie, powierzchnia spokojnie starczy Ci na zrobienie 300-400g w 3 miesiące, metoda - hydro

 

mam akurat takiego boxa jakiego potrzebujesz, dodatkowo oświetlenie pierwsza klasa, mogę Ci skleić profesjonalny zestawik

 

Spudnik Miro (99% obijania) wentylowany

Lampa HPS Philips Green power 250w z balastem

Growbox Dark Street, wymiary 60x60x150

Pompa napowietrzająca Hailea ACO208 + rozdzielacz, kamienie napowietrzające, przewód

 

GRATIS:

 

Regulator Wilgotności

Regulator Temperatury

Filtr Eco

Zestaw do pomiaru ph + ph UP od canna

 

możemy się jeszcze dogadać co do rezerwuaru 100 l

 

Jeśli kupisz u mnie cały zestawik + hydro, pokieruje Cię od razu jak się obsługiwać z hydroponiką bo znam się na tym, tą metodą zioło będzie najzdrowsze jakie może być, jeśli chcesz mogę zostać Twoim mentorem ze względu na zdrowie mamy jeśli kupisz zestaw u mnie i gwarantuje Ci że będziesz zadowolona, bo hydro to całkiem co innego niż normalna uprawa, w ogóle mało kto leci z hydro bo mało kto potrafi to dobrze wytłumaczyć, a teoria to nie zawsze to samo co praktyka, ja już mam dużo doświadczenia więc nie będzie problemu ;) jak już dobrze zaczniesz z hydro to nie będziesz chciała lecieć z jakimkolwiek innym sprzętem :)

 

Cena jaka mnie interesuje to 850zł za całość + przesyłka, gdzie indziej musiałabyś zapłacić 2 razy tyle za całość, zgłoś się do mnie na pw to porozmawiamy i może coś ugadamy co do ceny, jestem tolerancyjny i otwarty na wszelkie propozycje, tak w ogóle zapraszam do mojego osobnego tematu ze sprzętem:

 

http://trawka.org/topic/34812-sprzedam-2-namioty-i-duzo-sprzetu-sprzedam-tanio/

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+