Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 85W | Dark Devil Auto


Recommended Posts

UP!! DAY 17

 

CAM00251

CAM00250

 
Tak prezentuje się młoda po 17 dniach i 2 podlaniach niewielką ilością Canna Terra Vega. Ze względu na upalne dni w boxie panuje upał bo aż 36oC w szczytowych momentach. Pomimo działania 2 wiatraków i 1 mieszającego (120mm) ustawianego tak, aby chłodził planta. Boję się, że teraz to może być problemem bo roślina zamiast skupić się na rozroście, zmuszona będzie walczyć o przetrwanie w tym parniku. Wlotowy pasywny odrobinę powiększyłem, żeby wylotowe ze swobodą zaciągały więcej powietrza. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No teoretycznie od jutro zapowiadają załamanie pogody w całej Polsce, tym bardziej w moim rejonie. Myślicie, że panienka podniesie się jeszcze bo, nie ukrywając to jak na 17 dni jest strasznie mała a za około 2 tygodnie powinna przejść na flo i nie wiem czy do tego czasu jeszcze zdąży w miarę urosnąć i cokolwiek wypuścić. Macie jakieś rady jak pomóc jej przez te 2 tyg podrosnąć tak, aby był z niej jakikolwiek plon? Nie mówię tu o 20-20g ale choć o takiej tłustej 5 :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz nagle ją oświeciło i zaczęła się piąć w górę jak postrzelona, wystarczyły dwa podlania nawozem na veg zaprzestanie lts. Temperatura też zaczyna utrzymywać w miarę normalny pułap (max 33oC w dzień i około 25oC w nocy). Postanowiłem, że jeszcze przez jakieś 2-3 podlewania zapodam jej nawóz, później delikatny flush i flo :)

 

CAM00256

CAM00254

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+